کادیز ۲-۱ بارسا: شکست غیرمنتظره آبی و اناری‌ها

0

شاگردان رونالد کومان که در دیدارهای اخیر نتایج خوبی کسب کرده بودند، در دیدار امشب مقابل کادیز نمایش چندانی خوبی نداشتند و در نهایت مغلوب شدند.

بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد اما این کادیز بود که در دقیقه ۸ به گل اول بازی رسید. روی یک ضربه کرنر بود که ارسال مینگسا روی ارسال پره‌آ دچار اشتباه شد و توپ را به سمت دروازه خودی زد اما تراشتگن با یک واکنش خوب توپ را برگردانند؛ ولی توپ برگشتی مقابل آلوارو خیمنز قرار گرفت و او هم به راحتی دروازه را باز کرد.

بعد از این گل بازیکنان بارسا حملات شان را از سر گرفتند و در دقیقه ۱۴، روی ارسال سرجینو دست، کوتینیو صاحب موقعیت شد اما ضربه محکم او از بالای دروازه کادیز به بیرون رفت. سه دقیقه بعد روی پاس مسی، این بار برایتویت صاحب موقعیت شد ولی واکنش خوب لدسما، مانع از باز شدن دروازه کادیز شد.

حملات بارسا ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۲۸، مسی با یک ضربه دیدنی می توانست کار را به تساوی بکشد ولی باز هم این لدسما بود که با یک واکنش به موقع، دروازه کادیز را نجات داد.

برتری بارسا ادامه پیدا کرد و این تیم در دقایق پایانی نیمه اول هم صاحب یکی دو موقعیت خوب دیگر شد اما نتوانست از آنها استفاده کند و در نهایت این نیمه با همان یک گل به سود کادیز به پایان رسید.

نیمه دوم را هم بارسا بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰، روی همکاری پدری و برایتویت، این مسی بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را لدسما به راحتی مهار کرد.

حملات بارسا ادامه پیدا کرد سرانجام در دقیقه ۵۷ این تیم به گل تساوی رسید. جوردی آلبا که با پاس مسی صاحب توپ شده بود، آن را به دهانه دروازه کادیز فرستاد و آلکالا در تلاش برای دفع توپ، به اشتباه آن را وارد دروازه کرد.

بعد از این گل تیم میزبان پیش کشید و خیلی زود بار دیگر پیش افتاد. آلوارو نگردو که تنها یک دقیقه از ورودش به زمین سپری شده بود، از اشتباه کلمنت لنگله و تراشتگن استفاده کرد و به راحتی دروازه خالی را باز کرد.

مسی می توانست در دقیقه ۶۶ بار دیگر گار را به تساوی بکشد اما ضربه آزاد او از بالای دروازه به بیرون رفت. یک دقیقه توپ در محوطه جریمه کادیز به دست بودیگر برخورد کرد اما داور بعد از استفاده از VAR، پنالتی ای به سود بارسا اعلام نکرد.

در دقیقه ۷۳، روی پاس عالی بوسکتس، این دِست بود که می توانست دروازه کادیز را باز کند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

هرچه به دقایق پایانی بازی نزدیک می شدیم، فشار حملات بارسا بیشتر می شد و این تیم چند بار تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با نتیجه ۲-۱ به سود کادیز به پایان رسید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید