یوونتوس ۲-۱ تورینو؛ کامبک بیانکونری برای فتح دربی

0

یوونتوس بعد از توقف ناامیدکننده در بازی هفته گذشته خود مقابل بنونتو، امشب در چهارچوب رقابت های هفته دهم سری آ میزبان تورینو بود که نهایتاً این بازی با نتیجه ۲-۱ به سود یووه پایان پذیرفت.

اگرچه در لحظات آغازین یوونتوس توپ و میدان را در اختیار داشت اما این تورینو بود که توانست دروازه بیانکونری را باز کند. ارسال کرنر بازیکنان تورینو بعد از یک کش و قوس توپ را جلوی پای نیکولاس انکولو قرارداد و این بازیکن نیز با یک ضربه تمام کننده دروازه یوونتوس را باز کرد تا کار ۱-۰ شود.

تورینو می توانست در دقیقه ۱۴ گل دوم را هم وارد دروازه یوونتوس کند اما مهاجم این تیم در مصافی تک به تک مقابل وویچک شزنی مغلوب شد تا دروازه بان لهستانی یووه را در بازی نگه دارد.

در ادامه یوونتوس توپ و میدان را در اختیار گرفت و چند موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه تورینو ایجاد کرد اما در امر گلزنی ناکام بود.

در اواخر نیمه اول تورینو می‌توانست گل دوم را توسط آندره بلوتی به ثمر برساند اما شانس با یوونتوس همراه بود تا دو تیم با همان یک گل به سود مهمان راهی رختکن شوند.

یوونتوس نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و حملات این تیم در دقیقه ۵۹ جواب داد؛ جایی که خوان کوادرادو برای این تیم موفق به گلزنی شد اما داور بعد از مراجعه به VAR تشخیص داد که لئوناردو بونوچی جلوی دروازه بان را گرفته تا گل مردود اعلام شود.

در دقیقه ۷۸ بالاخره حملات یوونتوس نتیجه داد و این تیم توانست گل تساوی را به ثمر برساند. وستون مک کنی روی ارسال خوب کوادرادو توانست با یک ضربه سر قفل دروازه تورینو را بشکند تا نتیجه ۱-۱ شود.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شود یوونتوس حلقه محاصره را روی حریف تنگ و تنگ تر کرده بود که نهایتاً این موضوع در دقیقه ۸۹ نتیجه داد. باز هم ارسال خوان کوادرادو به دهانه دروازه با ضربه سر لئوناردو بونوچی همراه بود تا نتیجه ۲-۱ شود و یوونتوس به سه امتیاز مهم و البته سخت دست پیدا کرده باشد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید