یوونتوس ۳ – ۰ دیناموکیف؛جنگ صدرنشینی در نیوکمپ

0

یوونتوس بر خلاف سری آ در لیگ قهرمانان در هفته های اخیر عملکرد خوبی داشته و این تیم امشب در تورین موفق شد با سه گل عناصر هجومی خود تیم دیناموکیف اوکراین را شکست دهد. یوونتوس برای صدرنشین شدن باید در نوکمپ بارسلونا را مغلوب کند.

یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه هشت می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه فدریکو کیه زا بعد از برخورد به پوپوف با اختلاف کمی از کنار دروازه دینامو به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۲۰ یوونتوس به گل اول دست یافت. روی ارسال الکس ساندرو از سمت چپ بود که فدریکو کیه زا با یک ضربه سر دقیق موفق شد دروازه بوچان را به زیبایی باز کند.

دقایقی بعد و روی پاس رودریگو بنتانکور بود که کریستیانو رونالدو تا آستانه زدن گل دوم یوونتوس نیز پیش رفت، اما ضربه ستاره پرتغالی با بدشانسی به دیرک دروازه دینامو برخورد کرد.

در دقیقه ۴۱ سیگانکوف درون محوطه یوونتوس فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه او با مهار ووچیک شزنی همراه شد و در نهایت نیمه نخست با برتری ۰-۱ یوونتوس به اتمام رسید.

در اوایل نیمه دوم و روی ارسال یک ضربه کرنر بود که دینامو فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه پوپوف با عکس العمل تماشایی شزنی همراه شد.

اما در دقیقه ۵۸ یوونتوس به گل دوم دست یافت. ارسال کیه زا با دفع ناقص بوچان همراه شد و توپ در نهایت در مقابل کریستیانو رونالدو افتاد تا او در دهانه دروازه به راحتی موفق به گلزنی شود.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۶۷ یوونتوس باز هم به گل رسید. ارسال زمینی کیه زا در وسط محوطه به آلوارو موراتا رسید و او با یک ضربه زمینی و دقیق موفق به گلزنی شد.

در دقیقه ۷۸ و روی حرکت فدریکو برناردسکی از سمت چپ بود که یوونتوس باز هم صاحب فرصت گلزنی شد، اما دروازه دینامو ضربه آرتور را مهار کرد. در ادامه تلاش دو تیم برای گلزنی اثری نداشت و در نهایت یوونتوس با سه گل دیناموکیف را شکست داد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید