محاصره چندین شهرک در حومه دیر الزور توسط شبه نظامیان مورد حمایت آمریکا «قسد»

0

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت به نقل از خبرگزاری سانا : شبه نظامیان مورد حمایت آمریکا «قسد» در واکنش گسترش دامنه تظاهرات علیه «قسد» و نیروهای اشغالگر آمریکا، شهرک های «الشحيل» ،«البصيره»، «الحوايج» و «ذيبان» در حومه دیر الزور را محاصره کردند و مانع ورود و خروج اهالی از این شهرک ها شدند.

منابع محلی به خبرنگار/سانا/ اعلام کردند: شبه نظامیان مورد حمایت آمریکا «قسد» برای مهار تظاهرات در حومه دیر الزور شهرک های «الشحيل» ،«البصيره»، «الحوايج» و «ذيبان» در حومه دیر الزور محاصره کردند و ورودی این شهرک را نیز بستند.

منابع توضیح دادند: دامنه اعتراضات و تظاهرات علیه شبه نظامیان «قسد» در روستاها و شهرک های «ذيبان» و «جديد عكيدات» و»جديد بكاره» و«الطيانه» و«الصبحه» و «أبو النتيل» و «الشحيل» و «شنان» در  حومه دیرالزور گسترش یافته است.

شایان به ذکر است که دیروز شبه نظامیان قصد به سمت تظاهرکنندگان تیر اندازی کردند اما اهالی موفق به تسلط بر سلاح و خودروهای شبه نظامیان  شدند و تعدادی از عناصر “قسد” را به اسارت درآوردند تا اینکه شبه نظامیان “قسد” نیروهای بیشتری از الشدادی و شهرک های سوسه و الباغوز و میدان عمر به این مناطق انتقال داده ‌اند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید