شمار قربانیان کرونا در امریکا به ۱۵۰هزار و ۶۸۳ نفر رسید

0

بر اساس گزارش دانشگاه «جانز هاپکینز»، در ۲۴ ساعت گذشته، با مرگ یکهزار و ۴۴۸ مورد جدید بر اثر ویروس کرونا، مجموع قربانیان این ویروس در ایالات متحده امریکا به ۱۵۰ هزار و ۶۸۳ نفر رسید.

این آمار و ارقام همچنین نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته، دستکم ۷۶ هزار و ۳۳۹ مورد جدید به مبتلایان به کووید-۱۹ در امریکا افزوده شدند تا آمار کلی این افراد در این کشور به چهار ملیون و ۴۲۵ هزار و ۶۵۲ نفر برسد.

مقایسه آمار و ارقام جدید دانشگاه جانز هاپکینز با آمار یک روز قبل این مرکز نشان می‌دهد که تعداد مبتلایان به کروناویروس در ایالات متحده امریکا از زمان شیوع تاکنون رکورد جدیدی را ثبت کرده است.

امریکا روز چهارشنبه بیش از ۶۱ هزار ابتلای جدید به کرونا را نیز ثبت کرده بود تا همچنان بیشترین آمار ابتلا و تلفات را در کشورهای جهان داشته باشد.

شیوه مدیریت بحران ناشی از ویروس کرونا یکی از اصلی‌ترین محورهای انتقاد از رئیس‌جمهور امریکا در این کشور است.

پیش از این روزنامه انگلیسی «گاردین» در گزارشی نوشت که در حالیکه قربانیان کرونا در ایالات متحده امریکا به ۱۵۰ هزار نفر نزدیک می‌شوند، فلوریدا افزایش چشمگیری در آمار مرگ و میر مرتبط با کووید-۱۹ در امریکا داشته است و لس‌انجلس و ماریکوپا و اریزونا، بیشترین موارد ابتلا به کرونا را در ایالات متحده دارند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید