نیوکاسل۱-۳ لیورپول؛ پایان خوش لیگ برتر برای قهرمان

0

 قهرمان زودهنگام این فصل رقابت های لیگ برتر انگلیس امروز در آخرین بازی خود مهمان نیوکاسل بود که در نهایت این بازی با نتیجه ۳-۱ به سود تیم مهمان خاتمه یافت.

در همان ثانیه‌های ابتدایی بازی بود که تیم میزبان یعنی نیوکاسل به گل اول دست یافت. بازیکنان نیوکاسل روی یک شروع مجدد سریع با دروازه لیورپول تک به تک شدند و دوایت گیل دروازه آلیسون بکر را باز کرد.

لیورپول بعد از دریافت گل توپ و میدان را در اختیار گرفت تا اینکه بالاخره حملات این تیم در دقیقه ۳۸ نتیجه داد. ویرژیل فن دایک روی ارسال اکسلد چمبرلین از جناح راست و با یک ضربه سر خوب گل تساوی تیمش را به ثمر رساند. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا بازی در پایان نیمه اول با تساوی ۱-۱ خاتمه پیدا کند.

در نیمه دوم لیورپول کار را بهتر آغاز کرد و حملات این تیم در دقیقه ۵۹ منجر به گل دوم شد. دیووک اوریگی با ضربه ای نه چندان محکم از پشت محوطه جریمه دروازه نیوکاسل را هدف قرار داد و تیمش را با نتیجه ۲-۱ پیش انداخت.

گل سوم لیورپول در دقیقه ۸۹ به ثمر رسید. ستاره سنگالی این تیم یعنی سادیو مانه بعد از حرکت از جناح چپ و با یک ضربه دقیق دروازه نیوکاسل را باز کرد تا مسابقه با نتیجه ۳-۱ به سود شاگردان یورگن کلوپ خاتمه پیدا کند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید