وست برومویچ به لیگ برتر انگلیس صعود کرد؛ ناتینگهام فارست به پلی آف نرسید

0

وست برومویچ با قرارگیری در رده دوم چمپیونشیپ، جواز حضور در فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ برتر را کسب کرد.

وست برومویچ تحت هدایت اسلاون بیلیچ کروات توانست نایب قهرمان فصل ۲۰-۲۰۱۹ چمپیونشیپ انگلیس شود و به لیگ برتر انگلیس راه یابد.

وست برومویچ با فرصت سوزی برنتفورد به لیگ برتر رسید

در هفته چهل و ششم و پایانی لیگ چمپیونشیپ انگلیس، وست برومویچ با نتیجه ۲-۲ مقابل کوئینز پارک رنجرز متوقف شد اما با توجه به شکست عجیب و غیرمنتظره برنتفورد، تیم سوم جدول مقابل بارنزلی انتهای جدولی، وست برومویچ با ۸۳ امتیاز بالاتر از برنتفورد ۸۱ امتیازی به لیگ برتر انگلیس راه یافت. برنتفورد هفته پیش می توانست صعودش را به لیگ برتر انگلیس تقریبا مسجل کند اما مقابل استوک سیتی ۱-۰ شکست خورد. آن ها حتی با تساوی امشب وست برومویچ، می توانستند با شکست دادن بارنزلی به لیگ برتر برسند اما یک فرصت سوزی دیگر باعث شد برنتفورد شانسش برای صعود به لیگ برتر را در پلی آف امتحان کند. بارنزلی با این پیروزی ارزشمند، توانست در لحظات پایانی در چمپیونشیپ ماندنی شود.

ناکامی عجیب ناتینگهام فارست

در دیگر مسابقات هفته پایانی چمپیونشیپ، ناتینگهام فارست، تیمی که دو بار فاتح لیگ قهرمانان شده در خانه با نتیجه عجیب ۱-۴ مقابل استوک سیتی شکست خورد. ناتینگهام فارست تا هفته قبل در منطقه پلی آف قرار داشت اما شکست سنگین آن ها و پیروزی ۴-۱ سوانزی مقابل ردینگ باعث شد سوانزی به جای ناتینگهام فارست راهی پلی آف شود. تیم های چارلتون، ویگان و هال سیتی نیز به لیگ یک فوتبال انگلیس سقوط کردند.

کدام تیم ها در لیگ برتر انگلیس حضور خواهند داشت؟

لیدز یونایتد، قهرمان چمپیونشیپ و وست برومویچ به لیگ برتر صعود کردند. تیم های برنتفورد، فولام، کاردیف سیتی و سوانزی در دیدارهای پلی آف به مصاف یکدیگر خواهند رفت و یک تیم راهی لیگ برتر انگلیس خواهد شد.

جدول چمپیونشیپ فصل ۲۰-۲۰۱۹

جدول چمپیونشیپ

نیمه بالای جدول

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید