کریستیانو رونالدو اولین بازیکن تاریخ با ۵۰+ گل در لیگ برتر، لالیگا و سری آ

0

کریستیانو رونالدو موفق شد پنجاهمین گلش در سری آ را به ثمر رساند تا سریعتر از هر بازیکن دیگری از فصل ۱۹۹۴/۹۵ به بعد به این رکورد دست یابد.

کریستیانو رونالدو در جریان برد ۲-۱ یوونتوس مقابل لاتزیو زننده هر دو گل تیمش بود تا در ۶۱ بازی سری آ ۵۱ گل به ثمر رسانده باشد.

به گزارش طرفداری و به نقل از اپتا، کریستیانو رونالدو با دو گلی که مقابل لاتزیو به ثمر رساند به رکورد ۳۰ گل در فصل جاری سری آ رسید تا به سومین بازیکن تاریخ یوونتوس بدل شود که ۳۰+ گل در یک فصل مسابقات به ثمر می رساند. فلیچه بورل (۳۱ گل در فصل ۱۹۳۳/۳۴) و جان هانسن (۳۰ گل در فصل ۱۹۵۱/۵۲) دیگر بازیکنان بیانکونری بوده اند که به این رکورد در سری آ دست یافته اند.

کریستیانو رونالدو سریعترین بازیکنی که به رکورد ۵۰+ گل در سری آ از فصل ۱۹۹۴/۹۵ دست می یابد

کریستیانو رونالدو به سریعترین بازیکن سری آ (از میان بازیکنانی که اولین بازیشان را از فصل ۱۹۹۴/۹۵ به بعد انجام داده اند) بدل شد که موفق به ثبت ۵۰ گل در این مسابقات می شود. کریستیانو رونالدو در شصت و یکمین دیدارش در سری آ موفق به ثبت پنجاهمین گلش در این رقابت ها می شود، در حالیکه آندری شوچنکو در ۶۸ بازی، رونالدو نازاریو در ۷۰ بازی و دیگو میلیتو و دیوید ترزگه در ۷۸ بازی به این رکورد دست یافتند.

کریستیانو رونالدو تنها بازیکن تاریخ فوتبال با ۵۰+ گل در لیگ برتر انگلیس، لالیگا و سری آ

کریستیانو رونالدو موفق شد به اولین و تنها بازیکن تاریخ فوتبال بدل شود که در هر سه لیگ معتبر اروپایی ۵۰+ گل به ثبت می رساند. رونالدو ۸۴ گل در لیگ برتر انگلیس، ۳۱۱ گل در لالیگا و ۵۱ گل در سری آ به ثمر رسانده است.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید