جلسه بارتومئو با کیکه ستین ؛ سرمربی بارسلونا تغییر نمی کند

0

در جلسه اضطراری باشگاه بارسلونا که با حضور خوسپ ماریا بارتومئو؛ رییس باشگاه و کیکه ستین سرمربی بارسا برگزار شد، فیصله شده تا سرمربی اسپانیایی در سمت خود باقی بماند.

پس از پایان لالیگا تیم استراحت خواهد کرد و پیش از آماده سازی برای دیدار برابر ناپولی (در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا) ستین و باشگاه شرایط را برای آینده ورزشی تیم بررسی خواهند کرد. نیازهای تیم و بهترین راه برای خوب عمل کردن در لیگ قهرمانان بررسی خواهد شد.

بارسلونا برنامه ای برای برکناری ستین ندارد. به همین خاطر سرمربی اسپانیایی هشتم آگوست در نوکمپ روی نیمکت آبی اناری ها خواهد نشست تا هدایت تیم را در دیدار برابر ناپولی بر عهده داشته باشد.

اگر بارسا از ناپولی عبور کند به لیسبون سفر خواهد کرد تا در هشت فینال شرکت کند، جایی که با برنده دیدار بایرن مونیخ و چلسی روبرو خواهد شد. البته با توجه به پیروزی ۳ بر صفر بایرن در بازی رفت تیم آلمانی به احتمال فراوان حریف بارسا در یک چهارم نهایی می شود.

ستین پس از پایان دیدار برابر اوساسونا در وضعیت تنش زایی قرار داشت که فراتر از نتیجه (شکست ۲ بر یک) به خاطر اظهارات لیونل مسی بود. ستاره آرجنتاینی به شدت از عملکرد سرمربی اسپانیایی انتقاد کرد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید