منچسترسیتی ۲-۱ بورنموث؛قدرت نمایی سیتیزن ها بر انگیزه شاگردان هاو+ویدیو خلاصه بازی

0

دیدار بین دو تیم منچستر سیتی و بورنموث در چهارچوب رقابت های هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس به پایان رسید که نهایتاً این بازی با نتیجه ۲-۱ سود تیم میزبان خاتمه یافت.

در همان لحظات ابتدایی و در دقیقه ۶ بازی منچسترسیتی از جناح چپ زمین و پشت محوطه جریمه بورنموث به یک ضربه ایستگاهی دست یافت که داوید سیلوا با یک ضربه فوق العاده دروازه را باز کرد و گل اول تیمش را به ثمر رساند.

چند دقیقه بعد فرناندینیو می‌توانست از پشت محوطه جریمه و با یک ضربه زیبا برای بار دوم دروازه بورنموث را باز کند اما توپ این بازیکن با فاصله بسیار کم از کنار دروازه حریف عبور کرد.

بعد از به ثمر رسیدن گل منچسترسیتی این بورنموث بود که توپ و میدان را در اختیار گرفت و بازی به مراتب بهتری را از خود به نمایش گذاشت. آن ها در دقیقه ۳۳ می‌توانستند به شکلی مشابه با سیتی و روی یک ضربه ایستگاهی گل تساوی را به ثمر برسانند اما عکس العمل استثنایی ادرسون مانع از این موضوع شد.

در دقیقه ۳۷ باز هم بورنموث بود که می‌توانست کار را به تساوی بکشاند اما مدافع آرژانتینی سیتی یعنی نیکولاس اوتامندی دروازه تیمش را نجات داد و اجازه نداد که توپ سولانکه به تور دروازه سیتی برسد.

منچسترسیتی در دقیقه ۳۹ موفق شد گل دوم خود را وارد دروازه بورنموث کند؛ گابریل ژسوس روی پاس داوید سیلوا و با حرکت خوب در محوطه جریمه حریف ضربه دقیقی را روانه دروازه بورنموث کرد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا بازی در نیمه اول با دو گل به سود سیتیزن ها خاتمه پیدا کند.

نیمه دوم بازی متعادل آغاز شد اما این بورنموث که در دقیقه ۵۹ به گل اول خود دست یافت اما VAR آن را به شکلی کاملاً سختگیرانه مردود اعلام کرد تا بازی با همان دو گل به سود سیتی دنبال شود.

در دقیقه ۷۲ بازی منچسترسیتی یک ضربه پنالتی دست یافت که بعد از مراجعه داور به VAR مشخص شد که این ابتدا گابریل ژسوس بود که روی بازیکن حریف خطا انجام داده و به همین دلیل داور تصمیم خود را پس گرفت.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد، بورنموث در دقیقه ۸۹ به گل دست یافت. ویلسون در مصافی تک به تک توپ را برای دیوید بروکس ارسال کرد و این بازیکن دروازه تقریباً خالی ادرسون را باز کرد.

در حالی که بورنموث می توانست در وقت های اضافه گل تساوی را وارد دروازه منچسترسیتی کند اما فرصتهای این تیم یکی پس از دیگری از دست رفت بازی با همان نتیجه ۲-۱ به سود شاگردان پپ گواردیولا خاتمه پیدا کند.

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید