سامسونگ احتمالا روی مدل جدید گلکسی فیت کار می‌کند

0

سامسونگ پیش‌تر دستبند تناسب‌اندامی با نام گلکسی فیت (Samsung Galaxy Fit) روانه‌ی بازار کرد که با استقبال مناسبی هم مواجه شد. طبق شواهد موجود، کره‌ای‌ها کار روی مدل جدید گلکسی فیت را آغاز کرده‌اند. رسانه‌ی Android Authority با استناد به اسناد دیده‌شده در وب‌سایت کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC)، می‌نویسد سامسونگ روی گجت پوشیدنی جدیدی با شماره‌مدل SM-R220 کار می‌کند. براساس توضیحات ارائه‌شده در اسناد آزمایش محصول، به‌نظر می‌رسد با دستبند تناسب‌اندام ارزان‌قیمتی طرف هستیم.

سال گذشته‌ی میلادی، سامسونگ دستبندهای Galaxy Fit و Galaxy Fit e را عرضه کرد که شماره‌مدل SM-R375 داشتند. این شماره‌مدل شباهت زیادی به شماره‌مدل دستگاه جدیدی دارد که در وب‌سایت FCC دیده شده است. در وب‌سایت این نهاد، تصویری از طرح این پوشیدنیِ معرفی‌نشده‌ی سامسونگ را نیز می‌بینیم که نشان می‌دهد طراحی محصول قرار است همچنان بیضی‌شکل باقی بماند. دستبندهای سری گلکسی فیت همچون بیضی کشیده هستند و این نوع طراحی در مدل جدید هم استفاده خواهد شد.

اسناد مربوط به آزمایش محصول درکنار ویژگی‌های مذکور نشان می‌دهد پوشیدنی جدید سامسونگ از باتری ۱۵۴ میلی‌آمپرساعتی استفاده می‌کند. در مقایسه‌ای کوتاه، متوجه می‌شویم گلکسی فیت و گلکسی فیت e به‌ترتیب باتری‌هایی ۱۲۰ و ۷۰ میلی‌آمپرساعتی داشتند. درکنار این‌ها، به‌نظر می‌رسد گجت پوشیدنی جدید سامسونگ از شارژر مشابه گلکسی فیت e استفاده می‌کند که از نوع پوگو پین است. این موضوع غیرمستقیم نشان می‌دهد با دستبندی ارزان‌تر از گلکسی‌فیت روبه‌رو هستیم. دستبند گلکسی فیت از شارژ NFC استفاده می‌کند.

طرح اولیه گلکسی فیت 2020 سامسونگ / Galaxy Fit

برای مشاهده‌ی تصویر بالا در ابعاد اصلی روی آن کلیک کنید.

دستگاه جدید سامسونگ در سایت FCC با پشتیبانی از فناوری Bluetooth Low Energy فهرست شده است. Bluetooth Low Energy استانداردی است که بسیاری از دستبندهای تناسب‌اندام استفاده می‌کنند و دیدن آن در دستبند جدید سامسونگ اتفاق عجیبی نیست.

ویژگی‌های یادشده تمامی آن چیزی است که از دستبند مرموز جدید سامسونگ می‌دانیم. متأسفانه در وب‌سایت FCC تصویری از این دستبند منتشر نشده است؛ بنابراین، از طراحی نهایی آن باخبر نیستیم. بااین‌حال، به‌عنوان عضوی از خانواده‌ی گلکسی فیت، این محصول به‌احتمال زیاد پیرو طراحی دستبند گلکسی فیت خواهد بود. بیشتر انتظار داریم محصول جدید مثل گلکسی فیت e باشد و طراحی آن به‌شکل جزئی بهبود پیدا کند.

دستبندهای تناسب‌اندام سری گلکسی فیت سامسونگ مخصوص کسانی هستند که بودجه‌ی تهیه‌ی ساعت‌های هوشمند گران‌قیمت را ندارند؛ اما به‌دنبال گجتی هستند که ازطریق آن بتوانند فعالیت‌های بدنی را پایش کنند. گلکسی فیت‌های سامسونگ سال گذشته به‌همراه ساعت گلکسی واچ اکتیو معرفی شدند. بر‌همین‌اساس، احتمال می‌دهیم کره‌ای‌ها دستبند جدید خود را هم‌زمان‌با گلکسی واچ ۳ رونمایی کند. گلکسی واچ ۳ مدت‌ها است که در اخبار و حتی تصاویر واقعی آن نیز دیده می‌شود. البته این موضوع فعلا در حد حدس‌و‌گمان است و باید ببینیم سامسونگ چه برنامه‌هایی دارد. قیمت گجت پوشیدنی جدید سامسونگ یکی از موضوعات مهم مربوط به آن خواهد بود.

منبع ANDROIDAUTHORITY

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید