برایتون ۰ – ۵ سیتی؛ این گواردیولا بی رحم است

0

منچسترسیتی امشب موفق شد در خانه برایتون و با تکیه بر درخشش رحیم استرلینگ و هت تریک این ستاره انگلیسی با پنج گل برایتون را شکست دهد تا نایب قهرمانی اش در این فصل لیگ برتر را قطعی کرده باشد. علیرضا جهانبخش در این دیدار در دقیقه ۷۰ و وقتی تیمش ۰-۴ عقب بود وارد میدان شد و نتوانست از سنگینی شکست برایتون کم کند.

بازی با برتری سیتی آغاز شد و این تیم در دقیقه شش و روی ارسال مندی می توانست به گل اول دست پیدا کند، اما ضربه گابریل ژسوس با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه ۱۷ و روی ارسال ریاض محرز، اریک گارسیا در دهانه دروازه صاحب بخت مسلم گلزنی شد، اما ضربه او در عین ناباوری از کنار دروازه برایتون به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۲۱ سیتی به گل رسید. پاس گابریل ژسوس در گوشه محوطه به استرلینگ رسید و او با ضربه ای دقیق به گوشه سمت راست دروازه موفق به گلزنی شد.

در دقیقه ۲۶ تروسارد با حرکتی انفرادی می توانست دروازه منچسترسیتی را باز کند، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقایقی بعد این بار گابریل ژسوس در مقابل دروازه برایتون صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه این مهاجم جوان به دیرک دروازه حریف برخورد کرد.

اما در دقیقه ۴۴ سیتی به گل دوم رسید. ضربه سر رودری در دهانه دروازه به گابریل ژسوس رسید و او با ضربه ای دقیق کار را تمام کرد تا سیتی با برتری ۰-۲ راهی رختکن شود.

سیتی نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵۲ به گل رسید. ارسال ریاض محرز از سمت راست با ضربه سر دقیق استرلینگ وارد دروازه برایتون شد.

اما در دقیقه ۵۶ سیتی باز هم موفق به گلزنی شد. ضربه اول برناردو سیلوا تویط رایان دفع شد و خود او در ریباند موفق شد دروازه برایتون را باز کند.

در دقیقه ۷۰ و در حالیکه سیتی با چهار گل پیش بود، علیرضا جهانبخش بعد از هفته ها دوری از ترکیب برایتون وارد میدان شد. در دقیقه ۷۸ ریاض محرز از سد دروازه بان برایتون نیز گذشت، اما در لحظه آخر تعادل این بازیکن از دست رفت و ضربه او وارد دروازه نشد.

اما در دقیقه ۸۱ سیتی باز هم به گل رسید. استرلینگ در جدال با مدافع برایتون خود را به محوطه رساند و در شلوغی موفق شد در حالتی عجیب و درازکش با ضربه سر دروازه حریف را باز کند. در دقایق باقیمانده اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت سیتی ۰-۵ موفق به غلبه بر برایتون شد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید