شفیلد ۳-۰ چلسی؛ هدیه بزرگ برای منچستر‌یونایتد

0

 دقایقی پیش دیدار بین دو تیم شفیلد یونایتد و چلسی از سری مسابقات هفته پنجم لیگ برتر انگلیس به پایان رسید که این بازی نهایتاً با نتیجه عجیب ۳-۰ به سود تیم میزبان خاتمه یافت.

تیم میزبان کار را به مراتب بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی می‌توانست روی چند موقعیت به گل دست پیدا کند اما خوش شانسی چلسی مانع از این موضوع شد تا مسابقه بدون گل دنبال شود.

چلسی می توانست در دقیقه ۸ بازی به گل برتری دست پیدا کند. سانتر عالی دنیل جیمز با ضربه سر خوب کریستین پولیسیچ همراه بود اما توپ این بازیکن با فاصله ای بسیار کم از بالای دروازه عبور کرد.

در دقیقه ۱۸ گل اول بازی توسط شفیلد یونایتد وارد دروازه چلسی شد. الیور مک بورنی ضربه والی را روانه دروازه کپا آریسابالاگا کرد که توپ او با تغییر مسیر همراه بود. دفع توپ کپا در مقابل دروازه خالی جلوی پای دیوید مک گلدریک افتاد او نیز دروازه خالی آبی های لندن را گشود.

حملات شفیلد یونایتد بعد از گل اول نیز ادامه داشت و آنها در دقیقه ۳۳ بار دیگر موفق به گلزنی شدند. الیور مک بورنی روی ارسال خوب استیون و با یک ضربه دقیق و فوق العاده گل دوم شفیلد را به ثمر رساند تا بازی در نیمه اول ۲-۰ به سود تیم میزبان خاتمه پیدا کند.

شرایط بد نیمه اول در نیمه دوم نیز برای شاگردان فرانک لمپارد ادامه داشت و آنها نتوانستند موقعیت چندانی روی دروازه میزبان خود خلق کنند؛ همچنین چلسی در بخش دفاعی نیز بسیار متزلزل نشان می‌داد.

نهایتاً همین ضعف خط دفاعی چلسی در نیمه دوم نیز کار دست آن ها داد و مک گولدریک بار دیگر و این مرتبه در دقیقه ۷۷ مسافت تقریباً تک به تک با کپا آریسابلاگا گل دوم خود و گل سوم تیمش را وارد دروازه حریف کرد.

تلاش شاگردان فرانک لمپارد در ادامه بازی نیز بی نتیجه باقی ماند تا مسابقه با همان سه گل به سود شفیلد یونایتد خاتمه پیدا کند؛ موضوعی که قطعاً جایگاه چهارمی چلسی و نهایتاً کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا توسط این تیم را به خطر خواهد انداخت.

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید