سری توسعه یافته دستگاه تصفیه هوای ال جی PuriCare رونمایی شد

0

ال جی الکترونیکس سری توسعه‌یافته راه‌کار هوای سالم PuriCare را برای عرضه در بازار جهانی رونمایی کرد. این سری محصولات مجموعه کاملی از پیشنهاد‌ها برای بهبود فوری وضعیت در فضاهای داخلی است که به دلیل آلودگی‌های صنعتی یا پدیده‌های طبیعی همچون توفان‌های شن و گردوخاک از تهویه ضعیف رنج می‌برند. سری محصولات PuriCare ال جی با ارائه مدل‌های پرتابل که با باتری کار می‌کنند تا مدل‌های ثابت برای خانه‌ها و همچنین راهکارهایی برای مراکز تجاری و فضاهای بزرگ، در هر مکان و زمانی با خلق اتمسفری سالم‌تر به یاری‌تان خواهند آمد.

آشنایی با دستگاه تصفیه هوای ال جی PuriCare

Dan Song رئیس شرکت تهویه مطبوع و لوازم خانگی ال جی الکترنیکس می‌گوید:

سری ۲۰۲۰ دستگاه تصفیه هوای ال جی PuriCare به گونه‌ای طراحی ‌شده‌اند تا برای مصرف‌کنندگان در سراسر دنیا در هر زمان و مکانی هوایی تمیز و سالم را فراهم کنند. امروزه با افزایش آگاهی عمومی در خصوص اهمیت هوای تازه و سالم، مصرف‌کنندگان خواهان ارائه راه‌حل‌های معتبر و قابل‌اطمینان از سوی ال جی برای خانواده‌هایشان هستند و من مطمئنم که ما برای این چالش آماده‌ایم.

تصفیه هوای ال جی PuriCare

دستگاه تصفیه هوای پرچم‌دار LG PuriCare 360° به دلیل طراحی فن ۳۶۰ درجه‌ و توانایی تازه‌سازی و احیای هوا در فضاهای بزرگ به این نام خوانده می‌شود. این دستگاه تصفیه هوا به راحتی هوای فیلتر شده را تا فاصله ۷.۵ متری پرتاب می‌کند و به لطف قابلیتClean Booster، هم‌زمان با روشن شدن دستگاه، بخش فوقانی آن بالا آمده و شروع به چرخش می‌کند تا هوای فیلتر‌ شده را به تمامی نقاط اتاق برساند.

تصفیه هوای ال جی PuriCare

محصول جدید ۲۰۲۰ هم LG PuriCare Air Purifier Pet است که با استفاده از یک فیلتر گندزدایی فوتوکاتالیستی با کارایی تا ۵۵ درصد بهتر از LG PuriCare 360°، بوهای ناخوشایند (از جمله بوی حیوانات خانگی)‌ را از محیط حذف می‌کند. علاوه بر این با فعال کردن قابلیت Pet Mode این دستگاه ۳۵ درصد بهتر از نمونه‌های دیگر گردوغبار و تارهای لجوج مو و خز را از محیط حذف می‌کند که می‌توانند حساسیت‌زا هم باشند. جدیدترین قابلیت دستگاه‌های تصفیه هوای این شرکت، Easy Change Pre-Filter است که امکان جداسازی و جایگزینی آسان فیلترها و مدیریت دستگاه را فراهم می‌آورد.

خط تولید PuriCare ال جی همچنین شامل مدل جمع‌وجور و بسیار کارآمد PuriCare Mini است که یک راه‌حل قابل‌حمل برای تأمین هوای تازه در هر مکان و زمانی است. این دستگاه که تقریبا وزن و اندازه‌ای به اندازه یک بطری کوچک آب معدنی دارد، یک تصفیه‌کننده هوای بدون کابل و قابل‌حمل است که می‌تواند هرجایی همراهمان باشد و با هر بار شارژ تا هشت ساعت هوای تازه را فراهم آورد.

تصفیه هوای ال جی PuriCare

نسخه تجاری جدید راه‌کار سلامت هوای ال جی، راه‌حلی عالی برای تأمین هوایی باکیفیت و تمیز است که می‌تواند فضاهای داخلی تا ۱۵۸ متر مربع را پوشش دهد. این محصول گزینه‌ای عالی برای فضاهای کاری بزرگ، سالن‌ها، اتاق‌های کنفرانس و کافی‌شاپ‌ها است که از دو فن قدرتمند بهره می‌برد تا به‌سرعت و به شکل دائمی هوای تازه را تا فاصله ۱۲ متری منتشر کند.

PuriCare 360° و PuriCare Mini ال جی از هم‌اکنون در بازارهای منتخب آسیایی، آمریکای شمالی و خاورمیانه در دسترس خواهند بود. PuriCare Pet و Commercial PuriCare هم در برخی کشورهای آسیایی و خاورمیانه عرضه خواهند شد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید