سیتی۵-۰نیوکاسل؛ جشنواره گل شاگردان پپ در اتحاد+خلاصه بازی

0

دیدار بین دو تیم منچستر سیتی و نیوکاسل در چهارچوب رقابتهای هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس و پایان رسید که این بازی نهایتاً با پیروزی پنج گله شاگردان پپ گواردیولا و تثبیت جایگاه دوم این تیم خاتمه یافت.

مطابق انتظار بازی با تسلط کامل تیم میزبان یعنی منچسترسیتی آغاز شد و نهایتاً حملات این تیم در دقیقه ۱۰ به نتیجه رسید. داوید سیلوا با حرکتی از جناح چپ و با ارسال پاس خوب به دهانه دروازه گابریل ژسوس را صاحب توپ کرد و این مهاجم برزیلی نیز به راحتی موفق به گلزنی شد.

حملات منچسترسیتی بعد از گل اول نیز ادامه داشت و آنها در دقیقه ۲۱ گل دوم خود را وارد دروازه نیوکاسل کردند. این بار کوین دی بروین با حرکت از سمت چپ و ارسال توپ به دهانه دروازه ریاض محرز را صاحب توپ کرد و این ستاره مراکشی نیز با ضربه‌ای دقیق گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

زدن دو گل توسط منچسترسیتی تغییری در روند بازی ایجاد نکرد و این تیم همچنان به حملات خود ادامه داد. آنها می توانستند در دقیقه ۴۰ توسط فیل فودن به گل سوم دست پیدا کنند اما توپ این بازیکن با فاصله‌ای بسیار اندک از کنار دروازه عبور کرد تا بازی در نیمه اول مهمان دو گل به سود شاگردان پپ گواردیولا خاتمه پیدا کند.

سیتی می‌توانست در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم یک بار دیگر دروازه نیوکاسل را باز کند اما بی دقتی فیل فودن مانع از رقم خوردن این اتفاق شد چراکه او در باز کردن یک دروازه تقریباً خالی ناکام بود.

در دقیقه ۵۸ گل سوم منچستر سیتی این بار توسط بازیکنان نیوکاسل به ثمر رسید. بعد از حرکت گابریل ژسوس و ورود این بازیکن به درون محوطه جریمه نیوکاسل دو بازیکن این تیم یعنی مت ریچی و فدریکو فرناندز روی یک ناهماهنگی یک گل به خودی را رقم زدند تا بازی ۳-۰ شود.

منچسترسیتی در این بازی سیری ناپذیر به نظر می‌رسید و این بار در دقیقه ۶۵ روی ضربه ایستگاهی فوق العاده داوید سیلوا به گل چهارم دست یافت.

داوید سیلوا می توانست در دقیقه ۷۵ بار دیگر دروازه نیوکاسل را باز کند اما ضربه او با عکس العمل خوب دروازه‌بان تیم حریف روبرو شد تا بازی با همان نتیجه ادامه پیدا کند.

در حالی که بازی برای لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد، منچستر سیتی موفق شد گل پنجم خود را وارد دروازه نیوکاسل کند. رحیم استرلینگ در مصافی تک به تک و روی پاس عالی داوید سیلوا موفق به گلزنی شد تا سیتیزن ها نهایتا با پیروزی پرگل ۵-۰ نیوکاسل را شکست داده باشند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید