واکنش نماینده اتحادیه اروپا به توییت سهیل شاهین در مورد جام جهانی فوتبال

0

نماینده ویژه اتحادیه اروپا برای افغانستان در واکنش به توییت سهیل شاهین در مورد جام جهانی فوتبال گفته است که شاید بشود جام جهانی فوتبال ۲۰۴۲ و پیش از آن برای زنان در سال ۲۰۳۹ در افغانستان برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت؛ توماس نیکلاسون، نماینده ویژه اتحادیه اروپا برای افغانستان، روز جمعه، ۲۷ عقرب، با نشر توییتی به‌گونه پرسش‌آمیز گفته است که آیا این بازی‌ها برای افغانستان هم الهام‌بخش خواهد بود؟

آقای نیکلاسون در ادامه افزوده است: «شاید بشود جام جهانی فوتبال در افغانستان در سال ۲۰۴۲ و پیش از آن برای زنان در سال ۲۰۳۹ برگزار شود.»

سهیل شاهین، نماینده معرفی‌‌شده طالبان برای سازمان ملل متحد، با نشر توییتی در مورد برگزاری جام جهانی فوتبال در قطر، برگزاری نخستین جام جهانی فوتبال در خاور میانه را به رهبری کشور قطر تبریک گفته است.

او نوشته است: «قطر میزبان ۱.۵ میلیون بازدیدکننده از نقاط مختلف جهان در جام جهانی ۲۰۲۲ است تا فرهنگ غنی این کشور را معرفی کند.»

گفته‌های سهیل شاهین در حالی بیان می‌شود که در آخرین مورد وزارت امر به معروف و نهی از منکر طالبان ورود زنان به پارک‌های تفریحی در کابل را منع ‌کرده و سپس ورود زنان به رستورانت‌ها و‌ ورزشگاه‌ها را نیز در کابل و ولایات ممنوع اعلام کرده‌اند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید