مولوی حنفی: تلاش داریم که پروژه‌های انکشافی در مناطق مختلف به گونه یک سان تطبیق شود

0

مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری رئیس الوزرای حکومت سرپرست با تعداد از علماء و متنفذین ولایت فاریاب دیدار کرده گفته که رهبری امارت اسلامی تلاش می‌کند تا پروژه‌های انکشافی را در مناطق مختلف به گونه یک‌سان تطبیق شود.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت؛ ارگ امارت اسلامی شب گذشته(15 عقرب) با نشر اعلامیه‌ی گفته مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزراء با تعدادی از علماء و متنفذین ولایت فاریاب دیدار کرده است.

مولوی عبدالسلام حنفی در این دیدار گفته که رهبری امارت اسلامی تلاش می‌ورزد تا به مشکلات مردم رسیدگی شود و پروژه‌های انکشافی را در مناطق مختلف کشور به صورت یکسان تطبیق نماید.

وی گفته که امارت اسلامی افغانستان اهمیت سرک حلقوی و منافع آن برای تمام مردم افغانستان خصوصاً ولایات هرات، بادغیس و فاریاب را به خوبی می‌داند و امارت اسلامی با توجه به امکانات دست داشته خود جهت ترمیم آن تلاش خواهد ورزید.

دیدارکننده‌گان خواهان توجه جدی مسوولین امارت اسلامی در قسمت ترمیم و تکمیل شدن کار سرک حلقوی فاریاب- هرات شده، افزودند که تکمیل شدن سرک متذکره به تمام ملت افغانستان و به خصوص برای حل مشکل ولایات هرات، بادغیس و فاریاب مفید خواهد بود.

اعلامیه افزوده:” محترمین مفتی شیرمحمد، حاجی احمد خان و محمد عالم کوهی به نمایندگی از دیگران ضمن ابراز خرسندی از وضعیت امنیتی و استقرار نظام اسلامی، در مورد وضعیت اجتماعی و اقتصادی مردم ولایات شمال به خصوص ولایت فاریاب صحبت نمودند و از رهبری امارت اسلامی خواستند که به مشکلات آنان رسیدگی صورت گیرد”.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید