مجاهد به سخنگویان ادارات دولتی: در تسریع روند اطلاع رسانی و شریک ساختن معلومات به مردم تلاش کند

0

ذبیح الله مجاهد سخنگوی حکومت سرپرست از سخنگویان ادارات دولتی خواسته که در تسریع روند اطلاع رسانی و شریک ساختن معلومات به مردم با رعایت پالیسی امارت اسلامی تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت؛ مرکز اطلاعات و رسانه‌های مرکز امارت اسلامی شب گذشته(16میزان) با نشر اعلامیه‌ی گفته دور دوم کارگاه آموزشی برای سخنگویان و مسوولان مطبوعاتی ادارات امارتی در مرکز اطلاعات و رسانه‌های حکومت برگزار شده است.

ذبیح الله مجاهد سخنگوی حکومت سرپرست تدویر چنین کار‌گاه‌ها را برای تقویت جریان اطلاع رسانی و بهبود فعالیت‌های نشراتی ادارات مهم و ارزنده خوانده و گفته:”چنین ورکشاپ‌ها برای ارتقای ظرفیت و بهبود فعالیا‌های مطبوعاتی مهم است.

مجاهد از سخنگویان و مسوولان مطبوعاتی ادارات امارتی خواسته که در تسریع روند اطلاع رسانی، شریک ساختن معلومات با مردم، رعایت پالیسی امارت اسلامی در ترتیب و نشر محتوا و تقویت سطح همکاری و هماهنگی، تلاش‌های جدی به‌خرچ دهند.

انعام الله سمنگانی رئیس مرکز اطلاعات ورسانه‌های حکومت گفته: مرکز اطلاعات و رسانه‌های حکومت تدویر چنین کار‌گاه‌ها برای ارتقای ظرفیت و رشد مهارت مسلکی سخنگویان و مسئولان مطبوعاتی مهم می‌باشد.

او گفته مرحله اول برنامه آموزشی سال گذشته برای سخنگویان ادارات امارتی برگزار شد و نتایج ملموس در پی داشت و با تدویر دور دوم ورکشاپ آموزشی، توقع می رود فعالیت‌های نشراتی و مطبوعاتی ادارات امارت بهبود قابل ملاحظه یابند.

به اساس معلومات مرکز اطلاعات و رسانه‌ها امارت اسلامی این کار‌گاه آموزشی برای مدت شش روز دوام داشته و قرار است در جریان این مدت تنظیم و مدیریت بهتر فعالیت‌های رسانه‌ی برنامه ریزی و پلان سازی،چگونگی مدیریت جمع آوری،تحلیل و تکثیر معلومات،تنظیم بهتر برنامه‌های رسانه‌ی و تقویت سطح همکاری و تعامل،آموزشی‌های مسلکی به اشتراک کنندگان آموزش داده شوند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید