شرکت ترکی 77 و احداث پل هوایی در کابل

0

مسوولان شرکت ساختمانی ترکی77 در دیدار با رئیس دفتر رئیس الوزرای حکومت سرپرست گفته که در سرای شمالی کابل پل هوایی را احداث می‌کند.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت؛ طالبان شب گذشته(28 سنبله) با نشر اعلامیه‌ی گفته:” ملا عبدالواسع رئیس عمومی دفتر ریاست الوزراء با براق انسال معاون شرکت ساختمانی ترکی77 دیدار کرده است”.

در اعلامیه آمده است:” آقای انسال ضمن ارایه گزارش در مورد توسعه بند برق کجکی و سایر پروژه‌ها به رئیس عمومی دفتر ریاست الوزراء، گفته که شرکت ساختمانی ترکی77 در بخش‌های احداث پل‌ها نیز فعالیت دارد و بر علاوه اعمار یک پل در ولایت زابل، قرار است در سرای شمالی شهر کابل نیز یک پل هوایی را احداث می‌کند.

او گفته: که این شرکت بر علاوه پروژه بازسازی میدان هوایی هرات، دیزاین بندهای موسی قلعه و زمینداور را تکمیل نموده و آنرا به مقامات وزارت زراعت شریک ساخته است.

ملا عبدالواسع ضمن خوش آمدگویی به معاون شرکت ساختمانی ترکی‌77 گفته که کارکردهای شما قابل قدر، صدقه جاریه و خدمت مهم برای هموطنان ما می‌‎باشد. مردم ما نسبت به هر زمان دیگر به پل‌ها و سایر زیربناها ضرورت دارند.

او گفته که اکنون زمینه خوب تطبیق پروژه‌های عمرانی در افغانستان فراهم شده است و امارت اسلامی در راستای ایجاد سهولت‌های لازم و همکاری با شرکت‌ها و مؤسسات تطبیق کننده، به آنان اطمینان می‌دهد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید