شفیلد1- 2آرسنال؛ صعود سخت به مرحله نیمه نهایی

0
جام خذفی انگلیس

 آرسنال امروز در چهارچوب مسابقه یک چهارم نهایی FA CUP مهمان شفیلد یونایتد بود که در نهایت این بازی با نتیجه 2-1 به سود توپچی ها و صعود آن ها به مرحله بعدی همراه بود.

شفیلد کار را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 10 به گل برتری دست یافت اما بعد از بازبینی مشخص شد که بازیکن تیم میزبان در موقعیت آفساید قرار داشته و به همین خاطر گل مردود اعلام شد.

چند لحظه بعد و در دقیقه 13 باز هم این شفیلد یونایتد بود که می‌توانست گل برتری را به ثمر رساند اما دیوید مک گلدریک این موقعیت را از دست داد تا بازی با نتیجه بدون گل دنبال شود.

در دقیقه 23 اما آرسنال روی یک ضربه پنالتی که توسط الکساندر لاکازت برای این تیم گرفته شد و با ضربه نیکولاس په په به گل اول دست یافت تا از حریف خود پیش بیفتد.

بعد از به ثمر رساندن گل، شاگردان میکل آرتتا بهتر عمل کردند اما در نهایت بازی در پایان نیمه اول با همان یک گل به سود توپچی ها خاتمه یافت.

در نیمه دوم نیز شفیلد یونایتد کار را بهتر آغاز کرد و توانست به گل دست پیدا کند اما این گل هم به دلیل آفساید مردود اعلام شد؛ تصمیمی که با بررسی VAR درستی آن ثابت شد.

در حالی که بازی به دقایق پایانی خود نزدیک می‌شد، آرسنال روی اشتباه محض سعد کولاسیناچ و با ضربه مهاجم حریف یعنی مک گلدریک گل تساوی را دریافت کرد.

این اما پایان کار نبود و دنی سبایوس در دقیقه 91 موفق شد گل دوم و پیروزی بخش آرسنال را به ثمر برساند. هافبک اسپانیایی با یک حرکت خوب از جناح راست و با یک ضربه مهارنشدنی گل صعود بخش شاگردان آرتتا را به ثمر رساند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید