پوتین: منزوی کردن روسیه در وضعیت کنونی غیرممکن است

0

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه امروز در سخنرانی در «مجمع اقتصادی شرق» که در این کشور در حال برگزاری است، تاکید کرد: جریان تحریمی که غرب ایجاد کرده‌، تمام دنیا را تهدید می‌کند.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت؛ به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رئیس جمهوری روسیه روز چهارشنبه در مجمع اقتصادی شرق که در در شهر «ولادی ووستوک» این کشور در حال برگزاری است، سخنرانی کرد.

پوتین در ادامه تصریح کرد: روسیه همواره از منافع ملی خود دفاع می‌کند و به اجرای سیاست‌های مستقل خود ادامه می‌دهد.منزوی کردن روسیه در وضعیت کنونی غیرممکن است و مسکو به تقویت امنیت در بخش صنایع و اقتصاد خود ادامه می‌دهد.

رئیس‌جمهوری روسیه افزود: بحران کنونی غذا در جهان  رو به وخامت است. اکنون اقتصاد در آسیا سریع‌تر از غرب رشد می‌کند و این روند ادامه دار خواهد بود.

پوتین در ادامه سخنرانی خود با اشاره به کارشکنی‌های واشنگتن در فعالیتهای اقتصادی جهان گفت: امریکا نظم اقتصادی جهان را برهم‌زده است.

«مجمع اقتصادی شرق» از سال ۲۰۱۵ هر ساله و با هدف جذب سرمایه‌گذاران خارجی در روسیه برپا می‌شود. این مجمع بین‌المللی امسال نیز از روزهای گذشته در شهر «ولادی ووستوک» روسیه آغاز شده و تا فردا ادامه دارد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید