آخرین اخبار نقل و انتقالات فوتبال اروپا؛

0

مطابق رسم هرساله و با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات تابستانی، هرشب به مرور آخرین اخبار معتبر نقل و انتقالات فوتبال اروپا می پردازیم. در این مطلب، به مرور آن دسته از اخبار نقل و انتقالات می پردازیم که توسط رسانه ها و روزنامه های معتبر منتشر شده باشند. مروری داریم به آخرین اخبار نقل و انتقالات اروپا :


والنسیا به دنبال جذب قرضی کپا آریزابالاگا، دروازه بان اسپانیایی باشگاه چلسی به مدت ۲ سال به همراه بند خرید دائمی در قرارداد او است. (مارکا)


انتقال اشرف حکیمی به اینتر را باید قطعی دانست. توافق نهایی میان دو باشگاه طی ساعات آینده حاصل می شود و سپس او بازیکن اینتر خواهد بود. اینتر و رئال مادرید روی مبلغ ۴۰ میلیون یورو به اضافه پاداش به توافق می رسند. (فابریتزیو رومانو و جانلوکا دی مارتزیو)


آرتور ملو احتمالا یکشنبه به تورین سفر می کند تا تست پزشکی یوونتوس را پشت سر بگذارد. (رادیو کاتالونیا)


کارلوس توز قراردادش را با بوکاجونیورز تا پایان سال ۲۰۲۰ تمدید کرد. (رسمی)


قرارداد مارکو فن خینکل تا سال ۲۰۲۱ با چلسی تمدید شد. (رسمی)


یوونتوس به جذب گائتانو کاستروویلی، هافبک ۲۳ ساله ایتالیایی فیورنتینا علاقه مند است و نام او در صدر اولویت های فابیو پاراتیچی برای فصل نقل و انتقالات تابستانی دیده می شود. (رومئو آگرستی)


آرسنال و اورتون برای جذب گابریل که قصد جدایی از لیل را دارد، تلاش می کنند. (دیلی میل)


فران تورس بازیکن والنسیا طی هفته های اخیر به باشگاه های زیادی لینک شده است. با وجود اینکه گفته می شود که بروسیا دورتموند، تورس را برای جانشینی جیدون سانچو می خواهد، اما انتقال فران تورس به دورتموند در حال حاضر بسیار بعید به نظر می رسد. آژاکس نیز مقصد تورس نخواهد بود. (اسکای آلمان)


بارسلونا قبل از ۳۰ ژوئن باید از پول فروش بازیکنان درآمد کسب کند. سلتاویگو حق خرید ۱۶ میلیون یورویی رافینیا را در اختیار دارد، اما قصد دارد مبلغ مذکور را تا ۱۰ میلیون یورو کاهش دهد. اسکار گارسیا سرمربی سلتا برای فصل آینده روی رافینیا حساب باز کرده است. (رادیو گالگا)


جاناتان دی گوژمان در پایان فصل و با اتمام قراردادش با آینتراخت فرانکفورت، از این تیم جدا خواهد شد. (کیکر)


آنتونی موسابا مهاجم ۱۹ ساله نایمخن با امضای قراردادی پنج ساله به ارزش ۲ میلیون یورو به موناکو پیوست. (رسمی)

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید