تلفات سنگین طالبان در ۲۴ ساعت گذشته

0
طالبان

در۲۴ ساعت گذشته، گروه تروریستی “طالبان” بر پوسته‌های نیروهای امنیتی کشور درمربوطات ولایت‌های زابل، غور و لوگر حملات تروریستی تهاجمی را سازماندهی کردند که این حملات آنان با پاسخ شدید نیروهای امنیتی کشور مواجه شد.
تروریستان طالب حملات تروریستی را بر پوسته‌های نیروهای امنیتی کشور درمربوطات ولسوالی‌های نوبهار و میزان ولایت زابل سازماندهی کردند که این حمله آنان با پاسخ جدی نیروهای امنیتی مواجه شده که در نتیجه آن، یازده تروریست طالب کشته و هفت تروریست دیگر زخمی و شش عراده موترسایکل مربوط به این گروه، از بین برده شده است.
هم‌چنان، دریک ضد حمله نیروهای پولیس ملی در مربوطات ولسوالی تولک ولایت غور، به‌شمول دو فرد کلیدی تروریستان طالب بنام‌های راشد و محمد گل، چهار عضو این گروه تروریستی کشته شده‌اند.
درهمین حال، تروریستان طالب حملات تروریستی تهاجمی را برپوسته‌های نیروهای امنیتی کشور در قریه “تقی قلعه ” ولسوالی بره کی برک و قریه “راه کجی” مربوط به مرکز لوگر سازماندهی کرده‌اند که این حملات آنان با پاسخ شدید نیروهای امنیتی قرار گرفت که در نتیجه آن، ده تروریست طالب کشته و سه تروریست دیگرزخمی شده‌اند.
در این درگیری‌ها، دوسرباز پولیس به گونه سطحی درولسوالی تولک ولایت غور زخم برداشته و در ولایات زابل و لوگر به نیروهای امنیتی کشور آسیبی نرسیده است.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید