مایورکا ۰-۴ بارسا: شروع رویایی آبی و اناری‌ها

0
لالیگای اسپانیا

شاگردان کیکه ستین که با دو امتیار برتری نسبت به رئال در صدر قرار داشتند، امشب توانستند در خانه مایورکا به یک برتری پرگل برسند و جایگاه شان در صدر جدول لالیگا را تثبیت کنند.

بارسا بازی را طوفانی آغاز کرد و کمتر از دو دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. ارسال دقیق یوردی آلبا از سمت چپ در مقابل دروازه به آرتورو ویدال رسید و او هم با یک ضربه سر دقیق، کار را تمام کرد.

فشار حملات بارسا بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۶، چیزی نمانده بود که برایث‎ویت گل دوم آبی و اناری ها را به ثمر برساند اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه مایورکا پیدا نکرد.

در ادامه بازی تا اندازه ای متعادل شد و تیم میزبان هم برای دقایقی پیش کشید اما در دقیقه ۱۱، این بارسا بود که صاحب یک موقعیت خوب دیگر شد ولی حضور به موقع مدافع میزبان، مانع از گلزنی مسی شد.

برتری بارسا ادامه داشت اما در دقیقه ۲۲، این مایورکا بود که می توانست به گل تساوی برسد ولی واکنش خوب مارک آندره تراشتگن، مانع از گلزنی کوبو شد. حملات تیم میزبان ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۳۱، باز هم کوبو صاحب موقعیت شد ولی باز هم تراشتگن دروازه بارسا را بسته نگه داشت.

در مقابل این بارسا بود که در دقیقه ۳۷، به گل دوم رسید. باز هم روی یک حرکت خوب از سمت چپ بود که در آشفتگی مدافعان مایورکا، توپ مقابل دروازه به برایث‌ویت رسید و او هم با یک ضربه محکم، اختلاف را به دو گل افزایش داد.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این بازیکنان میزبان بودند که تلاش کردند اختلاف را کم کنند. در دقیقه ۴۵، روی ارسال پوزو، این بودیمیر بود که می توانست یکی از گل های خورده را جبران کند اما ضربه سر او راهی به چهارچوب دروازه بارسا پیدا نکرد و نیمه اول با نتیجه ۲-۰ به پایان رسید.

نیمه دوم را مایورکا بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۴۸ به گل برسد اما باز هم ضربه سر بودیمیر نتوانست دروازه بارسا را باز کند.

در ادامه بازی متعادل شد و در دقیقه ۵۹، برایث‌ویت می توانست اختلاف را به سه گل افزایش بدهد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت. یک دقیقه بعد، چیزی نمانده بود که آرائوخو گل سوم بارسا را به نام خود کند اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

برتری بارسا ادامه داشت تا اینکه سرانجام در دقیقه ۷۹، این تیم به گل سوم رسید. روی پاس عالی مسی به پشت مدافعان مایورکا بود که آلبا با دروازه بان حریف تک به تک شد و با یک ضربه مطمئن، کار را تمام کرد.

در دقایق پایانی بازیکنان مایورکا تلاش کردند تا گل های خورده را جبران کنند اما موفق به این کار نشدند. در مقابل، این بارسا بود که در دقیقه ۹۰+۳، به گل چهارم رسید. روی حرکت خوب سوارز و پاس او بود که مسی درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و بعد از یک حرکت عرضی، با ضربه ای دقیق کار را تمام کرد.

در ثانیه های پایانی بارسا می توانست یک بار دیگر دروازه حریف را باز کند اما حضور به موقع رینا، مانع گلزنی سوارز شد و در نهایت بازی با همان نتیجه ۴-۰ به پایان رسید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید