داستین پویریر با ناک اوت فنی پیروز مبارزه با کانر مک گرگور شد | UFC 264

0

کانر در راند اول دچار مصدومیت شدیدی شد . مسابقه بزرگ آنطوری که باید، پیش نرفت.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت ؛در مهمترین مسابقه رویداد UFC 264 از ساعت ۲۰:۳۵ کانر مک گرگور به مصاف داستین پویریر رفت. دیداری که هواداران دنیای فایت و مسابقات رزمی به شدت در انتظار برگزاری آن بودند و کریخوانی ها و حواشی ویژه از سوی دو طرف باعث شده بود تا این نبرد از قبل مهیج تر به نظر برسد.

بازی با حاشیه آغاز شد در ابتدای مبارزه اشتباه مک گرگور روی استفاده از سامبیشن گیوتین باعث شد تا پویریر فرصت وارد کردن ضربات خود را به کانر روی زمین داشته باشد و مبارزه به زمین رفت اما اتفاق اصلی زمانی افتاد که کانر در تلاش بود تا با مشت چپ خود به داستین ضربه ای وارد کند اما یک لحظه غفلت او روی پایین آمدن مچ پایش باعث شد تا به شدت دچار پیچ خوردگی از ناحیه مچ پا شود و قادر به ادامه دادن به مسابقه نباشد. در همان لحظه مسابقه متوقف شد و کانر به شدت عصبانی به نظر می رسید و با دیدن تصاویر ویدویی از آن صحنه مشخص شد که چه اتفاق سخت و وحشتناکی افتاده است و کانر دیگر نمی توانست به بازی ادامه دهد.

کانر مک گرگور
کانر مک گرگور

پس از این اتفاق بازی توسط پزشک مسابقات متوقف شد و با صدور رأی ناک اوت فنی، داستین پویریر برنده این مسابقه شد. با این پیروزی داستین پویریر، نبرد سه گانه پویریر و کانر مک گرگور پایان یافت.


در دیگر مسابقات برگزار شده در دسته والترویت، گیلبرت برنس موفق به شکست استفن تامپسون شد. در دسته هوی‌ویت این تای توی واسا بود که با ناک اوت گرگ هاردی در راند اول پیروز مسابقه شد. در دسته بنتام ویت نیز شان اوملی در راند پایانی کریس موتینیو را ناک اوت کرد.

در بخش زنان هم ایرنا آلدانا در راند ابتدایی یانا کونیتسوکایا را ناک اوت کرد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید