یحیی سریع،سخنگوی ارتش یمن : اردوگاه های نیروهای وابسته دولت هادی در مارب هدف قرار گرفتند

0
memaarpress.com - خبرگزاري معمار وحدت

سخنگوی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن وفادار به انصارالله از هدف قراردادن اردوگاه نیروهای وابسته به دولت منصورهادی در مارب و کشته و زخمی شدن شمار زیادی از فرماندهان ارشد آن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت ؛به نقل از اسپوتنیک، یحیی سریع، سخنگوی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن وفادار به انصارالله اعلام کرد: در حمله یگان موشکی ارتش به دو اردوگاه مزدوران وابسته به دولت منصورهادی در استان مأرب واقع در شمال شرقی یمن ده‌ها نظامی از جمله فرماندهان ارشد کشته و زخمی شدند.

وی در بیانیه‌ای در توئیتر اعلام کرد: نیروهای موشکی یمن ظهر سه شنبه موفق شدند طی عملیاتی اردوگاه صحن الجن و اردوگاه منطقه سوم نظامی را با دو موشک بالستیک بدر ۱ هدف قرار دهند.

سریع این هدفگیری را دقیق توصیف و اعلام کرد: این حملات منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها تن از مزدوران وابسته به دولت منصور هادی از جمله فرماندهان ارشد شد.

سخنگوی ارتش یمن با رد این ادعا که حملات موشکی اماکن غیرنظامی را هدف قرار داده است ، گفت: آنچه رسانه‌های متجاوزان ترویج می‌کنند کذب محض و بی اساس است. حملات موشکی ما سایت‌های نظامی مشخص و شناخته شده را هدف می‌گیرد و ما تمام اقدامات عملیاتی لازم را برای محافظت از غیرنظامیان انجام می‌دهیم و همه عملیات‌های ما با قوانین بشردوستانه بین المللی و قوانین عرفی آن مطابقت دارد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید