کرواسی ۳-۵ اسپانیا؛ پیروزی لاروخا در نبردی سرشار از آدرنالین خالص

0

اسپانیا موفق شد با شکست دادن کرواسی به مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ صعود کند.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت ؛ کرواسی و اسپانیا در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ به مصاف هم رفتند که در ابتدا کرواسی با گل به خودی پدری و روی اشتباه سیمون پیش افتاد اما سپس توانست ۳-۱ پیش بیافتد. اسپانیا در حفظ نتیجه ناموفق بود و در نهایت بازی در ۹۰ دقیقه با نتیجه ۳-۳ به پایان رسید و به وقت های اضافه کشیده شد. در وقت های اضافه اسپانیا باز موفق به گلزنی و صعود به دور یک چهارم شد. گفتنی است که اسپانیا از سال ۲۰۱۲ در هیچ رقابتی به مرحله یک چهارم نهایی صعود نکرده بود. اسپانیا حال باید منتظر برنده بازی فرانسه و سوئیس باشد تا حریف بعدی خود را بشناسد.

اطلاعات بازی کرواسی و اسپانیا

  • تاریخ برگزاری: دوشنبه، ۷ تیر ۱۴۰۰ (۲۸ ژوئن ۲۰۲۱)
  • مکان برگزاری: استادیوم پارکن، کپنهاگن دانمارک
  • تورنمنت: مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰
  • داور: جونیت چاکر (ترکیه)
  • گلزنان کرواسی: پدری ۲۰′ (گل به خودی)، میسلاو اورشیچ ۸۵’، ماریو پاشالیچ ۲+۹۰′
  • گلزنان اسپانیا: پابلو سارابیا ۳۸’، سزار آزپیلیکوئتا ۵۷’، فران تورس ۷۷’، آلوارو موراتا ۱۰۰’، میکل اویارزابال ۱۰۳′

ترکیب تیم ها و نمرات بازیکنان کرواسی و اسپانیا

فران تورس بهترین بازیکن این دیدار بود

آمار بازی کرواسی و اسپانیا

آمار بازی

گل های بازی کرواسی و اسپانیا

کرواسی ۱-۰ اسپانیا؛ پدری ۲۰′: پدری رو به عقب و به اونای سیمون پاس داد اما کنترل توپ اونای سیمون خوب نبود و توپ وارد دروازه خودی شد.

کرواسی ۱-۱ اسپانیا؛ پابلو سارابیا ۳۸′: اسپانیا فشار زیادی در محوطه جریمه کرواسی اعمال کرد و در نهایت، گایا اقدام به شوت زنی کرد. شوت او را دروازه بان کرواسی دفع کرد اما توپ برگشتی مقابل پای سارابیا افتاد و این بازیکن قدر موقعیت را دانست و اسپانیا را به گل تساوی رساند.

کرواسی ۱-۲ اسپانیا؛ سزار آزپیلیکوئتا ۵۷′: ارسال دقیق فران تورس به درون محوطه جریمه به آزپیلیکوئتا رسید و این مدافع پیش تاخته با ضربه سری زیبا و دقیق، اسپانیا را به برتری رساند.

کرواسی ۱-۳ اسپانیا؛ فران تورس ۷۷′: پائو تورس با یک پاس قطری و بلند عالی توپ را به فران تورس که فرار کرده بود و در موقعیت خوبی قرار داشت، فرستاد. تعلل مدافع کرواسی در زدن توپ باعث شد توپ به تورس برسد و این بازیکن در موقعیت تک به تک قرار گرفت و گل سوم تیمش را به زیبایی به ثمر رساند.

کرواسی ۲-۳ اسپانیا؛ میروسلاو اورشیچ ۸۵′: مودریچ به خوبی در محوطه جریمه توپ را حفظ کرد و بعد با پاس کاتبک توپ را به هم تیمی های خود رسید. پس از چندین ضربه و بازگشت توپ، بالاخره توپ اورشیچ وارد دروازه سیمون شد.

کرواسی ۳-۳ اسپانیا؛ ماریو پاشالیچ ۲+۹۰′: ارسال عالی میسلاو اورشیچ به خوبی روی سر پاشالیچ نشست و این بازیکن در وقت های تلف شده گل تساوی را به ثمر رساند تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود.

کرواسی ۳-۴ اسپانیا؛ آلوارو موراتا ۱۰۰′: سانتر عالی دنی اولمو در محوطه جریمه به موراتا رسید. آلوارو موراتا توپ را به زیبایی با پای راست خود کنترل کرد و سپس با پای چپ و ضربه ای محکم و زیبا اسپانیا را دوباره پیش انداخت.

کرواسی ۳-۵ اسپانیا؛ میکل اویارزابال ۱۰۳′: موراتا با یک پاس پشت پای بسیار زیبا توپ را به اولمو که از سمت راست فرار کرده بود، رساند و اولمو نیز با پاسی عالی، توپ را به اویارزابال رساند تا این بازیکن برتری اسپانیا را به دو گل برساند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید