ایتالیا ۲-۱ اتریش ؛ همان ایتالیایی که می شناختیم

0

ایتالیا درست مثل گذشته ها برای بردن یک بازی به ظاهر ساده، حسابی سختی کشید تا پیروز شود

در نیمه اول، بازی بسیار فیزیکی و درگیرانه دنبال شد و اتریش به شکلی منظم به دفاع و پرس بازیکنان ایتالیا پرداخت. تنها موقعیت جدی ایتالیا در نیمه اول، برخورد شوت از راه دور چیرو ایموبیله به تیر دروازه اتریش بود. در اوایل نیمه دوم، ضربه آزاد خطرناک آلابا با فاصله کمی از بالای دروازه ایتالیا به بیرون رفت. در ادامه اتریش توسط ضربه سر مارکو آرناتوویچ به گل رسید اما پس از بررسی VAR گل او به دلیل حضور در آفساید، مردود شد. دومنیکو براردی هم یک موقعیت طلایی گلزنی داشت اما طمع کرد و برای زدن گل نمایشی، موقعیت را از دست داد.

در وقت های اضافه، فدریکو کیه زای تازه وارد، ارزش بالایش را نشان داد و گل مهمی برای ایتالیا زد تا در پیروزی شیرین آتزوری در یک شب سخت، نقش مهمی داشته باشد. در ادامه هم متئو پسینا کار را تمام کرد تا گل ساشا کالایژیچ بی تاثیر شود.

اطلاعات بازی ایتالیا و اتریش

  • تاریخ برگزاری: شنبه، ۵ تیر ۱۴۰۰ (۲۶ ژوئن ۲۰۲۱)
  • مکان برگزاری: استادیوم ومبلی، لندن
  • تورنمنت: یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰
  • داور: آنتونی تیلور (انگلیس) | داور VAR: استوارت اتول (انگلیس)
  • گلزنان ایتالیا: فدریکو کیه زا ۹۵’، متئو پسینا ۱۰۵′
  • گلزنان اتریش: ساشا کالایژیچ ۱۱۴′

ترکیب تیم ها و نمرات بازیکنان ایتالیا و اتریش

آمار بازی ایتالیا و اتریش

گل های ایتالیا و اتریش

ایتالیا ۱-۰ اتریش؛ فدریکو کیه زا ۹۵′: پاس خوب اسپیناتزولا، کیه زا را در فضای خوبی قرار داد. کیه زا با یک کنترل توپ خوب، با یک ضربه والی دروازه اتریش را گشود.

ایتالیا ۲-۰ اتریش؛ متئو پسینا ۱۰۵′: روی حرکت خوب اسپیناتزولا، توپ به آچربی رسید و او با تاثیرگذاری اش در محوطه جریمه توپ را به متئو پسینا رساند. پسینا هم با یک شوت دقیق، کار را تمام کرد.

ایتالیا ۲-۱ اتریش؛ ساشا کالایژیچ ۱۱۴′: سانتر لوییس شواب روی ضربه کرنر با ضربه سر زیبای کالایژیچ همراه شد و دروازه ایتالیا پس از مدت ها گشوده شد. یارگیری بازیکنان ایتالیا روی تیر یک ضعیف بود.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید