ترامپ : جو بایدن فاجعه است

0
دونالد ترامپ

رئیس جمهور پیشین امریکا در اولین گردهمایی پس از ترک کاخ سفید، با انتقاد از سیاست های دولت جدید واشنگتن، بار دیگر ادعاها درباره تقلب انتخاباتی و لزوم تسلط جمهوریخواهان بر کنگره را تکرار کرد.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت ؛ دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین امریکا، پس از ترک کاخ سفید در اولین گردهمایی که پس از ترک کاخ سفید داشت، از حضور در جمع هوادارانش در ایالت «اوهایو» به عنوان فرصتی برای انتقاد از جو بایدن، رئیس جمهور فعلی این کشور استفاده کرد و وی را «فاجعه» خواند.

ترامپ که فعالیت هایش در شبکه های اجتماعی بسیار محدود شده و اجازه دسترسی به پلتفرم های مختلف در فضای مجازی علی الخصوص توییتر را ندارد گفت: «جو بایدن کشور ما را جلوی چشمان ما نابود می‌کند».

ترامپ با انتقاد از سیاست های مهاجرتی بایدن گفت: «میلیون ها نفر در حال ورود به کشورما هستند. ما واقعا نمی دانیم آنها که هستند. جو بایدن دقیقا (در قبال مسئله مهاجران) برعکس آنچه ما کردیم را انجام می دهد».

وی همچنین با تکرار ادعای تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته در امریکا گفت که: «در انتخابات ۲۰۲۰ دستکاری و تقلب صورت گرفت. پیروز آن انتخابات با اختلاف زیاد آرا ما بودیم».

ترامپ علیرغم اینکه مردم حاضر در این گردهمایی در حالی که یکصدا فریاد می زدند «ترامپ پیروز شد» و «چهار سال دیگر»، حمایت از نامزدی او در انتخابات ۲۰۲۴ را نشان دادند؛ اشاره مستقیمی به تصمیم اش برای آینده نکرد.

وی در عین حال افزود: «ممکن است که ما مجبور شویم برای سومین بار نیز برنده باشیم. این ممکن است».

ترامپ که برای حمایت از نامزد جمهوری خواه در انتخابات میان دوره ای سال ۲۰۲۲ در کنگره در این گردهمایی حضور داشت با اشاره به اینکه هم اکنون اکثریت سنا و مجلس نمایندگان این کشور را دموکرات ها با اختلافی بسیار ناچیز تشکیل می دهند؛ افزود: «ما مجلس نمایندگان را پس می گیریم. ما سنا را پس می گیریم و ما (در نهایت) امریکا را پس می گیریم و این کار را به زودی انجام خواهیم داد».

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید