برزیل ۲-۱ کلمبیا؛ کامبک در دقیقه ۱۰۰!

0
RIO DE JANEIRO, BRAZIL - JUNE 23: Casemiro of Brazil celebrates with teammate Marquinhos after scoring the second goal of his team during a Group B match between Brazil and Colombia as part of Copa America Brazil 2021 at Estadio Olímpico Nilton Santos on June 23, 2021 in Rio de Janeiro, Brazil. (Photo by Buda Mendes/Getty Images)

تیم ملی برزیل در سومین بازی از مرحله گروهی کوپا آمریکا مقابل کلمبیا هم به هر ترتیبی که بود پیروز شد.

برزیل در سومین بازی از گروه B به مصاف کلمبیا رفت که چهارمین بازی خود را برگزار می کرد و در نهایت بازی باخته را با پیروزی ۲-۱ عوض کرد تا علاوه بر کسب دهمین برد متوالی، یک پیروزی شیرین و دلچسب را در وقت های تلف شده بازی کسب کرده و با ۹ امتیاز با اقتدار صدرنشین بماند. این دومین شکست کلمبیا بود.

اطلاعات بازی برزیل – کلمبیا

  • تاریخ برگزاری: چهارشنبه | ۲ تیر ۱۴۰۰
  • محل برگزاری: استادیو نیلتون سانتوس | ریو دو ژانیرو
  • گلزنان: لوئیس دیاز (’۱۰) | روبرتو فیرمینو (’۷۸)، کاسمیرو (’۱۰+۹۰)

 ترکیب دو تیم

شرح گل ها

در دقیقه ’۱۰ روی ارسال عالی و بلند کوادرادو از سمت راست، لوئیس دیاز با یک ضربه آکروباتیک و تک ضرب در تیر دوم، یک گل تماشایی و فوق العاده وارد دروازه برزیل کرد و تیمش را پیش انداخت.

گل زیبایی لوئیس دیاز، بازیکن تیم ملی کلمبیا و باشگاه پورتو

 برزیل که تا دقیقه ’۷۸ بازی بازنده میدان بود، سرانجام روی ارسال رنان لودی و ضربه سر فیرمینو که با واکنش ضعیف اوسپینا همراه شد، به گل تساوی دست پیدا کرد.

سرانجام در دقیقه ’۱۰+۹۰ بازی دراماتیک تکمیل شد و برزیل همه چیز را عوض کرد؛ کرنر ارسالی نیمار در تیر یک با ضربه سر محکم کاسمیرو که یارگیری نشده بود وارد دروازه کلمبیا شد و آنها بازی برده را واگذار کردند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید