اسلواکی ۰-۵ اسپانیا؛ صعود با نمایشی کم نقص و متفاوت

0
SEVILLE, SPAIN - JUNE 23: Aymeric Laporte of Spain celebrates with Koke after scoring their side's second goal during the UEFA Euro 2020 Championship Group E match between Slovakia and Spain at Estadio La Cartuja on June 23, 2021 in Seville, Spain. (Photo by David Ramos/Getty Images)

اسپانیا موفق شد با شکست اسلواکی به مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ صعود کند.

اسلواکی و اسپانیا در چارچوب بازی های هفته آخر مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ در گروه E به مصاف هم رفتند که در نهایت اسپانیا با نتیجه فوق العاده ۵-۰ پیروز شد و به دور یک هشتم صعود کرد. با توجه به پیروزی سوئد مقابل لهستان، اسپانیا در گروه E دوم شد و در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ باید به مصاف کرواسی برود. در دقیقه ۱۲ پنالتی به سود اسپانیا گرفته شد که ضربه آلوارو موراتا را دوبراوکا، دروازه بان اسلواکی سیو کرد.

اطلاعات بازی اسلواکی و اسپانیا

  • تاریخ برگزاری: چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰ (۲۳ ژوئن ۲۰۲۱)
  • مکان برگزاری: استادیوم دلا کارتوخا، سویل اسپانیا
  • تورنمنت: بازی سوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ | گروه E
  • داور: بیورن کویپرس (هلند)
  • گلزنان اسلواکی: –
  • گلزنان اسپانیا: مارتین دوبراوکا ۳۰′ (گل به خودی)، آیمریک لاپورته ۳+۴۵’، پابلو سارابیا ۵۶’، فران تورس ۶۷’، یورای کوچکا ۷۱′ (گل به خودی)
پابلو سارابیا با یک گل و یک پاس گل بهترین بازیکن این دیدار بود

گل های بازی اسلواکی و اسپانیا

اسلواکی ۰-۱ اسپانیا؛ مارتین دوبراوکا ۳۰′: پاس شاتکا اشتباه بود و منجر به لو رفتن توپ شد. توپ به سارابیا رسید و این بازیکن اقدام به شوت زنی از پشت محوطه جریمه کرد. توپ به تیر افقی دروازه خورد و توپ بازگشتی را مارتین دوبراوکا، دروازه بان اسلواکی در حرکتی عجیب به اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

اسلواکی ۰-۲ اسپانیا؛ آیمریک لاپورته ۳+۴۵′: بازیکنان اسلواکی در دفع توپ موفق نبودند و توپ در پشت محوطه به پدری رسید. پدری با پاس چیپ توپ را در پشت مدافعان به مورنو رساند. مورنو در تقابل با دوبراوکا موفق تر بود و توانست توپ را حفظ کند. سپس مورنو با ارسالی دقیق توپ را به مرکز محوطه جریمه فرستاد و آیمریک لاپورته با ضربه سری زیبا توپ را به کنج دروازه اسلواکی فرستاد.

اسلواکی ۰-۳ اسپانیا؛ پابلو سارابیا ۵۶′: ارسال زمینی و دقیق جوردی آلبا به درون محوطه جریمه، در مرکز محوطه جریمه به سارابیا رسید و این بازیکن با شوتی سر ضرب دروازه اسلواکی را برای سومین بار باز کرد.

اسلواکی ۰-۴ اسپانیا؛ فران تورس ۶۷′: بازیکنان اسپانیا کرنر را کوتاه آغاز کردند. سارابیا توپ را به پدری در پشت محوطه رساند و پدری در یک دویی خوب توپ را به سارابیا که وارد محوطه شده بود، رساند. پابلو سارابیا با پاسی عرضی توپ را برای فران تورس فرستاد و این بازیکن که حتی یک دقیقه هم نشده بود که به بازی آمده بود، با ضربه ای زیبا دروازه اسلواکی را گشود.

اسلواکی ۰-۵ اسپانیا؛ یورای کوچکا ۷۱′: تیاگو آلکانتارا ضربه کاشته را از سمت راست محوطه جریمه به داخل محوطه فرستاد و پس از ضربات متعددی که بازیکنان دو تیم به توپ زدند، توپ در مقابل دروازه به پائو تورس رسید. ضربه سر پائو تورس پس از برخورد به یورای کوچکا وارد دروازه اسلواکی شد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید