هلاکت ۵۰ داعشی در عملیات ارتش سوریه

0

منابع سوری از ادامه عملیات ارتش سوریه علیه تکفیری‌ها در مناطق صحرایی خبر دادند و اعلام کردند که ده‌ها داعشی به دست ارتش سوریه کشته شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت ؛ به نقل از خبرگزاری سوریه(سانا)، ارتش سوریه به عملیات برای پاکسازی مناطق صحرایی این کشور از لوث داعش ادامه می‌دهد.

منابع سوری از هلاکت ۱۴ تکفیری طی روزهای گذشته خبر دادند و اعلام کردند با احتساب ۱۴ داعشی کشته شده در صحرای حماه و حمص، شمار تکفیری‌ها به هلاکت رسیده از شنبه گذشته تاکنون در عملیات ارتش سوریه به ۸۰ تروریست رسیده است.

این منابع اعلام کردند که ارتش سوریه همچنان به جستجو از داعشی‌ها در مخفیگاه‌ها و شیارهایی که در آن پنهان شده‌اند، ادامه می‌دهند.

جنگنده‌های سوری هم غارها و شیارهایی که تروریست‌های داعش در آن پنهان شده‌اند را هدف قرار می‌دهند.

شاهدان عینی به حرکت ستون نظامی ارتش سوریه به سمت صحرای شرقی تدمر که شبکه‌های داعشی از آنها برای حملات خود استفاده می‌کنند، خبر دادند.

تظاهرات ساکنان مناطق حومه شرقی دیرالزور علیه شبه نظامیان آمریکایی

منابع سوری از تظاهرات ساکنان «البصیره» در حومه جنوب شرقی دیرالزور در اعتراض به ادامه بازداشت‌ها و حملات شبه نظامیان قسد خبر دادند و اعلام کردند که تظاهرات کنندگان جاده اصلی را با آتش زدن لاستیک بستند.

این در حالی است که شبه نظامیان «قسد» اقدام به برقراری منع تردد در شهر «البصیره»کردند و همزمان با آن به منازل ساکنان حمله کردند.

منابع سوری از استقرار گسترده شبه نظامیان در خیابانهای این شهر خبر می‌دهند و اینکه شبه نظامیان «قسد» اقدام به سوزندان برخی منازل کرده‌اند.

این در حالی است که گروه‌های مقاومت ضد قسد با خودرو یکی از سرکرده‌های «قسد» در جاده «ابوخشب» در حومه شمال غربی دیرالزور او را زخمی کردند.

حملات تروریست‌ها به جنوب ادلب

منابع سوری از حملات تروریست‌ها به جنوب ادلب خبر دادند و اعلام کردند: گروه‌های تروریستی حملات راکتی به روستای «جورین» در جنوب ادلب انجام دادند که بر اثر آن یک پیرزن زخمی شد و خساراتی به منازل وارد شد.

ارتش سوریه در واکنش به این حملات، مواضع تروریست‌ها را با توپخانه در حومه شمال غربی حماه زیر آتش قرار داد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید