روسیه ۱-۴ دانمارک ؛ صعود شیرین وایکینگ ها

0

دانمارک که تورنمنت یورو ۲۰۲۰ را با شوکی بزرگ شروع کرد، در آخرین بازی مرحله گروهی توانست مقتدرانه پیروز شود و رتبه دوم گروه را کسب کند

شکست مقابل فنلاند تحت تاثیر سکته قلبی اریکسن و باخت به بلژیک قدرتمند، باعث شده بود شانس دانمارک برای صعود به دور بعدی کافی نباشد اما شاگردان کاسپر هیولمند، روسیه را در هم کوبیدند تا با توجه به شکست فنلاند مقابل بلژیک به عنوان تیم دوم گروه، به یک هشتم نهایی برسند. در این مرحله دانمارک با ولز، تیم دوم گروه A روبرو می شود.

اطلاعات بازی روسیه و دانمارک

  • تاریخ برگزاری: دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ (۲۱ ژوئن ۲۰۲۱)
  • مکان برگزاری: استادیوم پارکن، کپنهاگن
  • تورنمنت: بازی سوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ | گروه B
  • داور: کلمن تورپن (فرانسه) |
  • گلزنان روسیه: آرتم زیوبا ۷۰′
  • گلزنان دانمارک: میکل دامسگارد ۳۸’، یوسف پولسن ۵۹’، آندریاس کریستنسن ۷۹’، یواکیم مایهل ۸۲′

ترکیب تیم ها و نمرات بازیکنان روسیه و دانمارک

گل های روسیه و دانمارک

روسیه ۰-۱ دانمارک؛ میکل دامسگارد ۳۸′: پاس هویبیرگ به میکل دامسگارد رسید و او با یک شوت دیدنی از پشت محوطه جریمه، دروازه روسیه را گشود.

روسیه ۰-۲ دانمارک؛ یوسف پولسن ۵۹′: پاس به عقب وحشتناک رومن زوبنین که برای دروازه بان ارسال شد، در میانه راه به یوسف پولسن رسید و او دروازه خالی پیش روی خود را باز کرد. سافونوف هر چه تلاش کرد، نتوانست شانسی برای مهار توپ داشته باشد.

روسیه ۱-۲ دانمارک؛ آرتم زیوبا ۷۰′: به دنبال سرنگونی مهاجم روسیه در محوطه جریمه دانمارک، داور پنالتی گرفت و ضربه محکم آرتم زیوبا به مرکز دروازه دانمارک رفت.

روسیه ۱-۳ دانمارک؛ آندریاس کریستنسن ۷۹′: به دنبال مهار خوب سافونوف روی ضربه سر بازیکن دانمارک در محوطه جریمه و چند فعل و انفعال دیگر، توپ خارج محوطه جریمه به آندریاس کریستنسن رسید و مدافع چلسی با یک شوت سرکش دروازه روسیه را فرو ریخت.

روسیه ۱-۴ دانمارک؛ یواکیم مایهل ۸۲‘: در یک ضدحمله، یواکیم مایهل که خودش به تنهایی تا نزدیکی دروازه روسیه پیشروی کرد، با یک دریبل و فریب مدافعان توانست با شوتی زمینی دروازه روسیه را باز کند.

جدول گروه B یورو ۲۰۲۰

با فاکتور گرفتن بلژیک، دانمارک با داشتن تفاضل گل بهتر نسبت به دو تیم دیگر سه امتیازی گروه، دوم شد و مستقیم صعود کرد
فنلاند با سه امتیاز و تفاضل ۲- شانس بالایی برای صعود به دور بعد ندارد (سوئیس و اوکراین همین حالا نسبت به فنلاند وضعیت بهتری دارند)

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید