بسم‌الله محمدی، سرپرست وزارت دفاع ملی : در کنار نیروهای امنیتی بسیج شوید، دولت تسهیلات نبرد را فراهم می‌کند

0

بسم‌الله محمدی، سرپرست وزارت دفاع ملی، از مردم خواسته است که در هرجایی که هستند در کنار نیروهای امنیتی بسیج شوند و دولت آماده است که تسهیلات لازم برای حمایت از نیروهای مردمی علیه طالبان را فراهم کند.

بسم‌الله محمدی این درخواست را از مردم در مراسم معرفی خود به عنوان سرپرست وزارت دفاع ملی مطرح کرده است.

محمدی در بیست‌ونهم جوزا به عنوان سرپرست وزارت دفاع ملی تعیین و معرفی شد.

سرپرست وزارت دفاع ملی به مردم اطیمنان داده است که از دست‌آوردهای کشور دفاع می‌کند.

بسم‌الله محمدی گفت که با تجربه ۱۴ ساله‌ای که از کار در سطوح رهبری نهادهای امنیتی دارد، چالش‌ها را به فرصت‌ها تبدیل خواهد کرد.

محمدی تأکید کرد که برداشت او از طالبان این است که تاکنون به صلح باورمند نشده‌اند. او از طالبان خواست که دست از «کشتار و ویرانی» بردارند.

سرپرست وزارت دفاع ملی هشدار داد که طالبان از راه جنگ و خشونت به اهدافش نمی‌رسند و در صورت انتخاب جنگ و خشونت، آرمان رسیدن به هدف‌شان را به گور خواهند برد.

او به نیروهای امنیتی اطیمنان داد که تجهیزات، تسهیلات و امکاناتی را که در دسترس دارد، برای پیروزی آن‌ها در برابر طالبان، فراهم می‌کند.

سرپرست وزارت دفاع ملی می‌گوید که با توجه به تغییر وضعیت، نیاز است که برنامه‌های جدید امنیتی و دفاعی پس از تحلیل و ارزیابی روی دست گرفته شود و پیش از خروج نیروهای بین‌المللی به اجرا گذاشته شود.

وزارت دفاع ملی در حالی از مردم درخواست می‌کند در کنار نیروهای امنیتی بسیج شوند که در برخی جاها هسته‌های مردمی برای مقابله با طالبان شکل گرفته است. این هسته‌ها پس از حمله گسترده طالبان و سقوط پی‌هم ولسوالی‌ها شکل گرفته است.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید