انگلیس ۰-۰ اسکاتلند ؛ سه‌شیرها زور نداشتند

0

انگلیس در دومین دیدارش در رقابت های یورو ۲۰۲۰ مقابل اسکاتلند به تساوی ۰-۰ رضایت داد.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت ؛ شاگردان گرت ساوت‌گیت که در اواین دیدار با یک گل کرواسی را شکست داده بودند، در این دیدار نمایش چندان درخشانی نداشتند و در نهایت به یک امتیاز از این دیدار رضایت دادند.

انگلیسی ها بازی را بهتر آغاز کردند اما این بازیکنان اسکاتلند بودند که در دقیقه ۴ اولین موقعیت خطرناک بازی را ایجاد کردند ولی حضور به موقع جان استونز، مانع گلزنی اودانل شد.

بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۱۱، روی ضربه کرنر میسون مونت، این جان استونز بود که با ضربه سر، توپ را به تیر دروازه اسکاتلند کوبید تا بازی همچنان بدون گل پیگیری شود.

حملات دو تیم ادامه پیدا کرد اما موقعیت چندانی روی دروازه ها ایجاد نمی شد تا اینکه در دقیقه ۳۰، روی ارسال اندی رابرتسون، بار دیگر اودانل صاحب موقعیت شد اما ضربه والی او را جوردن پپکفورد با یک واکنش خوب دفع کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول هم بازی متعادل دنبال شد و در نهایت این نیمه بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، به پایان رسید.

نیمه دوم را انگلیس بهتر آغاز کرد و روی پاس لوک شاو، این میسون مونت بود که صاحب موقعیت شد اما شوت او را مارشال با یک واکنش به موقع به بیرون فرستاد.

در ادامه بازی متعادل شد و بازی بیشتر در میانه زمین در جریان بود تا اینکه در دقیقه ۶۲، روی ضربه کرنر رابرتسون، هنلی ضربه اول را زد که توسط بازیکنان انگلیس بلوکه شد. توپ برگشتی به دایکس رسید و او هم شانس خود را امتحان کرد اما این باز هم تایرون مینگس با حضور به موقع، دروازه انگلیس را نجات داد.

حضور جک گریلیش به جای فودن در زمین کمی حملات انگلیسی ها را خطرناک تر کرد اما باز هم این اسکاتلندی ها بودند که در دقیقه ۷۸ صاحب موقعیت بهتری شدند ولی ضربه آدامز روی ارسال رابرتسون، از بالای دروازه به بیرون رفت.

تلاش دو تیم برای رسیدن به گل برتری تا آخرین ثانیه ها ادامه داشت اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید