کرواسی ۱ – ۱ چک؛ صعود نایب قهرمان جهان به خظر افتاد

0

تیم ملی کرواسی در دومین دیدار خود برابر جمهوری چک با نتیجه ۱-۱ متوقف شد.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت ؛ شاگردان زلاتکو دالیچ که در اولین بازی خود مقابل انگلیس مغلوب شده بودند، امروز نیز نتوانستند از سد جمهوری چک گذر کنند تا صعود نایب قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ در هاله ای از ابهام قرار گیرد.

جمهوری چک بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی و روی ارسال زمینی جانکتو می توانست به گل اول هم دست یابد، اما توپ روی پای پاتریک شیک خوب قرار نگرفت و این موقعیت خوب به راحتی از دست رفت.

دقایقی بعد و روی دفع توپ عجیب و اشتباه واسلیک در دور کردن توپ بود که کرواسی به صورت اتفاقی فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما توپ بعد از برخورد با آنته ربیچ از بالای دروازه به بیرون رفت.

اما در اواخر نیمه اول و دقیقه ۳۸ بود که با خطای دژان لوورن روی پاتریک شیک، تیم ملی چک صاحب یک ضربه پنالتی شد و خود پاتریک شیک دروازه حریف را باز کرد تا با زدن سه گل تا اینجا، آقای گل فعلی یورو ۲۰۲۰ لقب بگیرد.

کرواسی خیلی سریع فرصت داشت به گل تساوی دست یابد، اما ضربه آنته ربیچ از سمت چپ محوطه و در زاویه ای دشوار از کنار دروازه به بیرون رفت و نیمه نخست با برتری ۰-۱ چک به اتمام رسید.

اما کرواسی در همان ابتدا و دقیقه ۴۷ نیمه دوم به گل تساوی دست یافت. ای وان پریشیچ در سمت چپ حرکت کرده و بعد از ورود به محوطه و با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق به زدن گل اول کرواسی شد.

دقایقی بعد و روی ارسال جانکتو بود که جمهوری چک فاصله ای تا زدن گل دوم نداشت، اما ضربه زمینی سوچک با اختلاف کمی از کنار دروازه کرواسی راهی بیرون میدان شد.

در دقیقه ۷۵ ولاسیچ در محوطه جریمه جمهوری چک صاحب موقعیت خوبی برای زدن گل برتری تیم ملی کرواسی شد، اما ضربه او دقیق نبود و از بالای دروازه این تیم به بیرون رفت. در ادامه تلاش کرواسی برای زدن گل برتری بی نتیجه ماند و این تیم برابر چک به تساوی ۱-۱ رضایت داد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید