سوئد ۱-۰ اسلواکی؛ صعود به صدر با یک پنالتی

0

سوئد در مسابقه ای که نمایش قابل قبولی از خود ارائه داد با یک گل از سد اسلواکی عبور کرد.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت ؛ سوئد و اسلواکی دومین مسابقه خود در رقابت‌های گروهی یورو را در مقابل یکدیگر برگزار کردند؛ دیداری که در نهایت با نتیجه ۱-۰ به سود سوئد خاتمه یافت.

در ابتدای بازی سوئد توپ و میدان را در اختیار داشت و چند موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه اسلواکی ایجاد کرد اما در به ثمر رساندن گل ناکام بود تا کار به تعادل کشیده شود.

در ادامه مسابقه این اسلواکی بود که کنترل کار را در اختیار گرفت. با این حال به طور کلی در نیمه اول کار متعادل دنبال شد اما دو تیم در ایجاد موقعیت روی دروازه یکدیگر ناکام بودند تا بازی در پایان ۴۵ دقیقه ابتداییی با تساوی بدون گل تمام شود.

اسلواکی می توانست در دقایق ابتدایی نیمه دوم گل برتری را به ثمر رساند اما ضربه اونری دودا با اختلاف کمی از بالای دروازه سوئد عبور کرد.

در دقیقه ۵۹ مهمترین موقعیت بازی توسط سوئد خلق شد. ارسال به روی دروازه اسلواکی با ضربه سر لودویگ آگسستینسن همراه شد اما در این صحنه دروازه بان اسلواکی یک واکنش استثنایی از خود به نمایش گذاشت و توپ را راهی کرنر کرد.

در دقیقه ۶۷ بازهم این سوئد بود که می توانست گل برتری را به ثمر برساند اما ضربه سر الکساندر ایساک با اختلافی بسیار کم از بالای دروازه اسلواکی به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۱ باز هم الکساندر ایساک حرکت فوق العاده ای را از جناح چپ انجام داد و بعد از عبور از سد چند بازیکن اسلواکی شوت محکمی را روانه دروازه این تیم کرد اما باز هم درخشش دروازه‌بان اسلواکی مانع از گلزنی سوئد شد.

در دقیقه ۷۶ روبن کوایسون با دروازه اسلواکی تک به تک شد اما بعد از عبور از سد دروازه‌بان این تیم با خطا متوقف شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. امیل فورسبرگ پشت توپ زد و دروازه اسلواکی را باز کرد تا نتیجه ۱-۰ شود.

در ادامه مسابقه اسلواکی حملاتی را روی دروازه سوئد ترتیب داد اما در باز کردن دروازه این تیم ناکام بود تا بازی با همان یک گل به سود سوئد خاتمه پیدا کند و این تیم به صدر جدول گروه برسد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید