دانشجوی نخبه افغانستانی برگزیده جشنواره ملی آرمان برتر در ایران شد

0

نازدانه احمدی دانشجوی افغانستانی مقطع کارشناسی ارشد معماری دیجیتال موفق شد برگزیده جشنواره ملی آرمان برتر کشور ایران در سال ۱۴۰۰ شود.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت ؛ به از شفقنا ، نازدانه احمدی متولد ۱۳۷۴ در دایکندی افغانستان است، ساکن شهرستان کاشان و فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی معماری توانسته تا در پنجمین دوره جشنواره ملی آرمان برتر ایران، مقام نخست را کسب کند. این جشنواره هرساله با اهدای جوایز وتندیس به شخصیت‌های برجسته فرهنگی، هنری و علمی که توانسته‌اند کارهای بزرگی انجام دهند، قدردانی و معرفی می‌کند.

در جشنواره ملی آرمان برتر، پس از ارزشیابی مستندات و اقدامات مثبت و موفق مجموعه‌های کشوری به برترین مدیر ارزش‌آفرین، تندیس ویژه آرمان برتر و لوح برتر اعطا می‌شود. که از سال گذشته بخش ویژه بین الملل در این جشنواره در نظر گرفته شد، که محمدعارف بسام شاعر افغانستانی، برگزیده چهارمین دوره این جشنواره بود. که در دوره پنجم جشنواره ملی آرمان برتر، نازدانه احمدی، بانوی پرتلاش مهاجر افغانستانی بعنوان نماینده‌ی دختران فعال و شایسته افغانستانی بخاطر ارتقای سطح فرهنگی مهاجرین از سوی گروه داوران بعنوان برگزیده انتخاب شد. قرار است با اهدای لوح تقدیر و تندیس در مردادماه سال جاری طی مراسمی از وی تقدیر به عمل آید.

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید