اتریش ۳ – ۱ مقدونیه؛ درخشش یاران آلابا در نیمه دوم

0

اتریش در اولین دیدار خود موفق شد با نتیجه ۱-۳ مقدونیه شمالی را مغلوب بکند.

در تقابل دو تیمی که امید چندانی برای صعود به مراحل پایانی رقابت های یورو ندارند، این اتریش بود که با درخشش در نیمه دوم در نهایت ۱-۳ مقدونیه را مغلوب کرد. این اولین پیروزی تاریخ اتریش در رقابت‌ های یورو بود.

همانطور که تصور می شد اتریش بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از خلق یکی دو موقعیت در دقیقه ۱۸ به گل اول دست یافت. روی ارسال تماشایی سابیتزر از سمت چپ بود که لاینر با ضربه ای فنی از زاویه ای دشوار موفق به زدن گل اول شد.

دقایقی بعد اتریش در حمله ای مشابه باز هم فرصت برای گلزنی داشت، اما این بار ضربه کالادزیچ روی ارسال سابیتزر را دیمیتریفسکی به خوبی مهار کرد.

اما در دقیقه ۲۸ مقدونیه بر خلاف جریان بازی به گل رسید. روی دفع توپ اشتباه هینترگر توپ وارد محوطه جریمه اتریش شد و دنیل باچمن نیز در خروج خود مرتکب خطا شد تا گوران پاندف به راحتی دروازه خالی اتریش را باز کند. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و دو تیم با قبول تساوی ۱-۱ راهی رختکن شدند.

در اوایل نیمه دوم و روی پاس عمقی الماس بود که نیکولوف موقعیت خوبی برای زدن گل دوم مقدونیه شمالی داشت، اما باچمن سد راه او شد و در ریباند نیز ضربه پاندف راهی به دروازه اتریش نیافت.

در دقیقه ۶۴ آرناتوویچ با ارسال دقیق خود موقعیت خوبی برای گلزنی اتریش و مایکل گرگوریچ فراهم کرد، اما ضربه سر با عکس العمل تماشایی دروازه مقدونیه همراه شد.

اما در دقیقه ۷۸ و روی ارسال تماشایی داوید آلابا از سمت چپ بود که مایکل گرگوریچ در دهانه دروازه صاحب موقعیت شده و با جایگیری دقیق موفق به باز کردن دروازه مقدونیه شد. در ثانیه های پایانی آرناتوویچ با گذر از سد دروازه بان مقدونیه دروازه خالی را باز کرده و زننده گل سوم لقب گرفت تا در نهایت اتریش در این دیدار با نتیجه ۱-۳ به پیروزی دست یابد.

در پایان داوید آلابا به عنوان بهترین بازیکن دیدار اتریش و مقدونیه انتخاب شد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید