تقویم مسابقات یورو ۲۰۲۰

0

یک ماه هیجان و لذت در انتظار فوتبال دوستان؛ مسابقات جام ملت های اروپا با یک سال تاخیر از راه رسید

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت ؛ مسابقات یورو ۲۰۲۰ که همچون نامش قرار بود در سال ۲۰۲۰ برگزار شود، به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، یک سال به تعویق افتاد و از جمعه شب، بیست و یکم خرداد شانزدهمین دوره از مسابقات جام ملت های اروپا در شهرهای مختلف اروپا برگزار می شود. در اولین دیدار یورو ۲۰۲۰ که در سال ۲۰۲۱ برگزار می شود، تیم های ایتالیا و ترکیه در استادیوم المپیکو رم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. در این مطلب، نگاهی داریم به تاریخ و محل برگزاری مسابقات یورو ۲۰۲۰ از دیدار افتتاحیه تا فینال.

گروه A گروه B گروه C گروه D گروه E گروه F
ایتالیا بلژیک هلند انگلیس اسپانیا فرانسه
ترکیه دانمارک اوکراین کرواسی لهستان پرتغال
سوئیس روسیه اتریش جمهوری چک سوئد آلمان
ولز فنلاند مقدونیه شمالی اسکاتلند اسلواکی مجارستان

استادیوم های میزبان: استادیوم المپیکو رم (گروه A)، استادیوم المپیک باکو (گروه A)، استادیوم سن پترزبورگ (گروه B و E)، استادیوم پارکن کپنهاگ (گروه B)، استادیوم ملی بخارست (گروه C)، استادیوم یوهان کرایوف آمستردام (گروه C)، استادیوم ومبلی لندن (گروه D)، استادیوم همپدن پارک گلاسکو (گروه D)، استادیوم لاکارتوخا سویا (گروه E)، استادیوم پوشکاش آرنا بوداپست (گروه F)، استادیوم آلیانتس آرنا مونیخ (گروه F)

  • جمعه ۲۱ جوزا ۱۴۰۰ (بازی افتتاحیه)
  • ترکیه – ایتالیا؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم المپیکو رم (هفته اول گروه A)

شنبه ۲۲ جوزا ۱۴۰۰

  • ولز – سوئیس؛ ۱۷:۳۰ | استادیوم المپیک باکو (هفته اول گروه A)
  • دانمارک – فنلاند؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم پارکن کپنهاگن (هفته اول گروه B)
  • بلژیک – روسیه؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم سن پترزبورگ (هفته اول گروه B)

یکشنبه ۲۳ جوزا ۱۴۰۰

  • انگلیس – کرواسی؛ ۱۷:۳۰ | استادیوم ومبلی لندن (هفته اول گروه D)
  • اتریش – مقدونیه شمالی؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم ملی بخارست (هفته اول گروه C)
  • هلند – اوکراین؛ ۲۳:۳۰ |  استادیوم یوهان کرایوف آمستردام (هفته اول گروه D)

دوشنبه ۲۴ جوزا ۱۴۰۰

  • اسکاتلند – جمهوری چک؛ ۱۷:۳۰ | استادیوم همپدن پارک گلاسکو (هفته اول گروه C)
  • لهستان – اسلواکی؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم سن پترزبورگ (هفته اول گروه E)
  • اسپانیا – سوئد؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم لا کارتوخا سویا (هفته اول گروه E)

سه شنبه ۲۵ جوزا ۱۴۰۰

  • مجارستان – پرتغال؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم پوشکاش آرنا بوداپست (هفته اول گروه F)
  • فرانسه – آلمان؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم آلیانتس آرنا مونیخ (هفته اول گروه F)

چهارشنبه ۲۶ جوزا ۱۴۰۰

  • فنلاند – روسیه؛ ۱۷:۳۰ | استادیوم سن پترزبورگ (هفته دوم گروه B)
  • ترکیه – ولز؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم المپیک باکو (هفته دوم گروه A)
  • ایتالیا – سوئیس؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم المپیکو رم (هفته دوم گروه A)

پنج شنبه ۲۷ جوزا ۱۴۰۰

  • اوکراین – مقدونیه شمالی؛ ۱۷:۳۰ | استادیوم ملی بخارست (هفته دوم گروه C)
  • دانمارک – بلژیک؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم پارکن کپنهاگ (هفته دوم گروه B)
  • هلند – اتریش؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم یوهان کرایوف آمستردام (هفته دوم گروه C)

جمعه ۲۸ جوزا ۱۴۰۰

  • سوئد – اسلواکی؛ ۱۷:۳۰ | استادیوم سن پترزبورگ (هفته دوم گروه E)
  • کرواسی – جمهوری چک؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم همپدن پارک گلاسکو (هفته دوم گروه D)
  • انگلیس – اسکاتلند؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم ومبلی لندن (هفته دوم گروه D)

شنبه ۲۹ جوزا ۱۴۰۰

  • مجارستان – فرانسه؛ ۱۷:۳۰ | استادیوم پوشکاش آرنا بوداپست (هفته دوم گروه F)
  • پرتغال – آلمان؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم آلیانتس آرنا مونیخ (هفته دوم گروه F)
  • اسپانیا – لهستان؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم لاکارتوخا سویا (هفته دوم گروه E)

یکشنبه ۳۰ جوزا ۱۴۰۰

  • ایتالیا – ولز؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم المپیکو رم (هفته سوم گروه A)
  • سوئیس – ترکیه؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم المپیک باکو (هفته سوم گروه A)

دوشنبه ۱ سرطان ۱۴۰۰

  • اوکراین – اتریش؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم ملی بخارست (هفته سوم گروه C)
  • مقدونیه شمالی – هلند؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم یوهان کرایوف آمستردام (هفته سوم گروه C)
  • روسیه – دانمارک؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم پارکن کپنهاگن (هفته سوم گروه B)
  • فنلاند – بلژیک؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم سن پترزبورگ (هفته سوم گروه B)

سه شنبه ۲ سرطان ۱۴۰۰

  • کرواسی – اسکاتلند؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم همپدن پارک گلاسکو (هفته سوم گروه D)
  • جمهوری چک – انگلیس؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم ومبلی لندن (هفته سوم گروه D)

چهارشنبه ۲ سرطان ۱۴۰۰

  • سوئد – لهستان؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم سن پترزبورگ (هفته سوم گروه E)
  • اسلواکی – اسپانیا؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم لاکارتوخا سویا (هفته سوم گروه E)
  • پرتغال – فرانسه؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم پوشکاش آرنا بوداپست (هفته سوم گروه F)
  • آلمان – مجارستان؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم آلیانتس آرنا مونیخ (هفته سوم گروه F)

پنج شنبه و جمعه، ۳ و ۴ سرطان ۱۴۰۰

  • استراحت؛ دیداری برگزار نمی شود

شنبه ۵ سرطان ۱۴۰۰ (یک هشتم نهایی)

  • تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم یوهان کرایوف آرنا آمستردام
  • تیم اول گروه A – تیم دوم گروه C؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم ومبلی لندن

یکشنبه ۶ سزطان ۱۴۰۰ (یک هشتم نهایی)

  • تیم اول گروه C – تیم سوم گروه D/E/F؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم پوشکاش آرنا بوداپست
  • تیم اول گروه B – تیم سوم گروه A/D/E/F؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم لاکارتوخا سویا

دوشنبه ۷ سرطان ۱۴۰۰ (یک هشتم نهایی)

  • تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم پارکن کپنهاگ
  • تیم اول گروه F – تیم سوم گروه A/B/C؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم ملی بخارست

سه شنبه ۸ سرطان ۱۴۰۰ (یک هشتم نهایی)

  • تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم ومبلی لندن
  • تیم اول گروه E – تیم سوم گروه A/B/C/D؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم همپدن پارک گلاسکو

چهارشنبه و پنج شنبه، ۹ و ۱۰ سرطان ۱۴۰۰

  • استراحت؛ دیداری برگزار نمی شود

جمعه ۱۱ سرطان ۱۴۰۰

  • بازی اول یک چهارم نهایی؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم سن پترزبورگ
  • بازی دوم یک چهارم نهایی؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم آلیانتس آرنا مونیخ

شنبه ۱۲ سرطان ۱۴۰۰

  • بازی سوم یک چهارم نهایی؛ ۲۰:۳۰ | استادیوم المپیک باکو
  • بازی چهارم یک چهارم نهایی؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم المپیکو رم

یکشنبه و دوشنبه، ۱۳ و ۱۴ سرطان ۱۴۰۰

  • استراحت؛ دیداری برگزار نمی شود

سه شنبه ۱۵ سرطان ۱۴۰۰

  • بازی اول نیمه نهایی؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم ومبلی لندن

چهارشنبه ۱۶ سرطان ۱۴۰۰

  • بازی دوم نیمه نهایی؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم ومبلی لندن

پنج شنبه، جمعه، شنبه، ۱۷ تا ۱۹ سرطان۱۴۰۰

  • استراحت؛ دیداری برگزار نمی شود

شنبه ۲۰ سرطان۱۴۰۰

  • مسابقه فینال؛ ۲۳:۳۰ | استادیوم ومبلی لندن

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید