ایتالیا ۴-۰ جمهوری چک: تیم ترسناک مانچینی

0

ایتالیا در دیداری دوستانه موفق شد با نتیجه ۴-۰ جمهوری چک را شکست بدهد.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت ؛ دو تیم که برای حضور در رقابت های یورو ۲۰۲۰ آماده می‌شوند، در ورزشگاه رناتو دلارای بولونیا مقابل هم قرار گرفتند و در نهایت این شاگردان مانچینی بودند که با گل های چیرو ایموبیله، نیکولو بارلا، لورنزو اینسینیه و دومینیکو براردی مقابل حریف به پیروزی رسیدند.

ایتالیایی ها که بازی را بهتر آغاز کردند، بعد از اینکه یکی دو موقعیت خوب را از دست دادند، در دقیقه ۲۳ به گل اول رسیدند. روی یک ارسال به محوطه جریمه چک بود که توپ با دفع ناقص برابک به ایموبیله رسید و ضربه پای چپ این مهاجم گلزن بعد از برخورد به سلوستکا، تغییر مسیر داد و دروازه چک را باز کرد.

برتری میزبان بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۴۲، بارلا اختلاف را به دو گل افزایش داد. بارلا که با پاس جورجینیو صاحب توپ شده بود، در آستانه ورود به محوطه جریمه ضربه ای زد که باز هم با برخورد به مدافع چک کمانه کرد و به گوشه دروازه پاولنکا رفت.

نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید اما در نیمه دوم باز هم این بازیکنان ایتالیا بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و بعد از ایجاد چند موقعیت خوب، در دقیقه ۶۶ به گل سوم دست پیدا کردند.

این بار ایموبیله در نقش گلساز ظاهر شد و پاس در عمق او را ایموبیله با یک ضربه دقیق تبدیل به گل کرد.

بعد از این گل هم از فشار حملات ایتالیا کاسته نشد و در دقیقه ۷۳ بود که اینسینیه با یک پاس عالی، براردی را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم بعد از فریب دروازه بان، با یک ضربه فنی و بی‌نقص، دروازه را باز کرد.

دردقایق پایانی بازی متعادل تر شد اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و در نهایت بازی با همان ۴ گل به سود ایتالیا به پایان رسید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید