اسپانیا ۰-۰ پرتغال؛ دست رونالدو خالی ماند (عکس)

0

اسپانیا در دیداری که برتر از پرتغال نشان داد، در خانه با تساوی بدون گل متوقف شد. کریستیانو رونالدو علی رغم تلاش هایی که داشت، در این بازی موفق به گلزنی نشد.

یک هفته به شروع یورو ۲۰۲۰ تیم های ملی اسپانیا و پرتغال در ورزشگاه وندامتروپولیتانو که پس از مدت ها چند هزار تماشاگر را در خود جای داده بود،  به مصاف هم رفتند. دیداری دوستانه برای آماده سازی هر چه بهتر دو تیم.

در ترکیب پرتغال کریستیانو رونالدو به عنوان کاپیتان از ابتدا حضور داشت و اسپانیا هم ار بهترین ترکیب خود استفاده می کرد.

دقیقه ۱۰ بازی نخستین خطر بازی را اسپانیا خلق کرد. روی پاس فابیان روئیز این مارکوس یورنته بود که می توانست اسپانیا را به گل برساند ولی دخالت به موقع په په در دهانه دروازه یک گل را برای پرتغال خرید.

پرتغال دقیقه ۲۲ روی سر ژوزه فونته به گل رسید ولی داور خطای او روی مدافع اسپانیا را اعلام کرد تا گل مردود شود. رونالدو به خصوص نسبت به تصمیم داور معترض بود.

دقیقه ۳۲ اسپانیا روی ضربه سر فران تورس خطرساز شد ولی توپ با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

در ده دقیقه ابتدایی نیمه دوم، اسپانیا روی دو ضربه موراتا و سارابیا می توانست به گل برسد ولی هر دو بار توپ به بیرون رفت.

پرتغال هم روی یک ضربه کرنر و با ضربه سر رونالدو در دقیقه ۶۴ می توانست از میزبانش پیش بیفتد ولی توپ با اختلافی اندک از کنار دروازه به اوت رفت.

روی پاتریسیو گلر پرتغال در دقیقه ۸۸ ضربه سر فران تورس را از روی خط برگشت داد. موراتا هم دقیقه ۹۱ در مصاف تک به تک توپ را به تیر افقی کوبید تا در نهایت بازی با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید