پرواز لیورپول به لیگ قهرمانان با مانه و کیت جدید

0

مهاجم سنگالی تیم فوتبال لیورپول با نمایشی درخشان در هفته‌های پایانی لیگ جزیره، ستاره تیمش در مسیر رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بود.

پیروزی شاگردان یورگن کلوپ در هفته پایانی لیگ جزیره در شرایطی رقم خورد که سادیو مانه ستاره سنگالی تیم فوتبال لیورپول توانست دو گل برتری تیمش را بزند و حکم صعود قطعی لیورپول به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را امضا کرد؛ تیم تحت هدایت کلوپ در شرایطی توانست به سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برسد که در ۱۰ هفته پایانی روزهای بدون شکست را گذراند و نتایجی فوق‌العاده را به دست آورد.

این تیم توانست با کسب ۸ پیروزی و تنها دو تساوی روندی فوق‌العاده را بگذارند که در ثبت این آمار درخشان هم رد پای سادیو مانه دیده می‌شود؛ چرا که او توانست ۴ گل بزند و ۴ بار هم همبازیان خود را در موقعیت گلزنی قرار دهد تا در واقع درخشش امشب او تکمیل‌کننده مسیر رویایی مانه در هفته‌های پایانی لیگ جزیره باشد.

با دبل او ، تعداد گل‌های سادیو مانه در لیگ جزیره امسال به عدد ۱۱ رسید و در کارنامه او هم‌چنین ۷ پاس گل دیده می‌شود تا یکی از سه ضلع مثلث MSF یا همان مانه، صلاح و فیرمینو با کارنامه موفق فصل ۲۰-۲۱ را به پایان برساند و در مسیر کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فصل آینده برای تیمش نقش‌آفرین بوده باشد.

با درخشش مانه و سایر نتایجی که در هفته پایانی لیگ جزیره رقم خورد، تیم فوتبال لیورپول توانست بالاتر از چلسی و لسترسیتی در جدول قرار گیرد و در جایگاه سوم جدول با ۶۹ امتیاز به کار خود پایان داد تا بتواند با سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فصل آینده، فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ لیگ جزیره را این‌چنین به پایان برساند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید