لواندوفسکی در شب آخرین بازی فصل ، تاریخ را ورق زد

0

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ در دقیقه ۹۰ موفق به باز کردن دروازه اگزبورگ و رکوردشکنی شد.

بایرن مونیخ در آخرین دیدار فصل موفق شد با نتیجه ۲-۵ آگزبورگ را مغلوب کند تا هانسی فلیک وداعی شکوهمند با نیمکت این باشگاه داشته باشد. رابرت لواندوفسکی در ثانیه های پایانی موفق شد روی یک موقعیت ریباند دروازه حریف را باز کرده و رکوردی تاریخی را از آن خود کند.

حالا رابرت لواندوفسکی در هفته پایانی گل شماره ۴۱ خود را وارد دروازه آگزبورگ کرده و از رکورد تاریخی گرد مولر با ۴۰ گل عبور کرد. این در حالیست که ستاره لهستانی در یک مقطع از فصل حدود یک ماه غایب بوده و چند بازی بایرن مونیخ در بوندسلیگا را از دست داد.

شب گذشته رابرت لواندوفسکی از همان دقیقه یک به شدت بی تاب گلزنی برابر آگزبورگ بود و چند موقعیت خوب را نیز در طول بازی از دست داد. اما در نهایت این ستاره ۳۲ ساله در ثانیه های پایانی به هدف خود رسید و رکوردی تاریخی را بعد از نیم قرن از آن خود کرد.

البته رابرت لواندوفسکی در بدترین مقطع فصل دچار مصدومیت شد و بازی های بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان برابر پاری سن ژرمن را از دست داد. بی تردید غیبت او اهمیت زیادی در حذف بایرن مونیخ داشت و شاگردان هانسی فلیک موقعیت های زیادی را در طول ۱۸۰ دقیقه از دست دادند. به هر حال فصل برای رابرت لواندوفسکی به بهترین شکل ممکن تمام شد و او رکوردی تاریخی را در ثانیه های پایانی به نام خود زد.

البته ستاره لهستانی ضمن شکستن رکورد گرد مولر به اولین بازیکن تاریخ بوندسلیگا هم تبدیل شد که چهار فصل پیاپی آقای گل مسابقات می‌شود. لوا در ۲۹ بازی لیگ ۴۱ گل به ثمر رساند که به طور میانگین هر ۵۷ دقیقه یک گل محسوب می شود.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید