تخریب سه مسجد در غزه / اسرائیل اجازه ارسال کمک‌های بشردوستانه به نوار غزه را نمی‌دهد

0

همزمان با ادامه تجاوزات رژیم صهیونیستی به بخش‌های مختلفی از نوار غزه، وزارت اوقاف غزه اعلام کرد که در پی حملات رژیم صهیونیستی، سه مسجد به طور کامل در این منطقه ویران شده است.

به گزارش خبرگزاری معمار وحدت ؛ در پی تجاوزهای بی‌وقفه رژیم صهیونیستی به بخش‌های مختلفی از نوار غزه،‌ وزارت اوقاف غزه از تخریب و واردن شدن خسارت‌ به عبادتگاه‌های مسلمان در این نوار خبر داد.

پایگاه خبری «فلسطین الان»‌ به نقل از اوقاف غزه گزارش داد که سه مسجد به طور‌کامل در پی این حملات ویران شده و به  ۴۰ مسجد دیگر در پی تجاوزات مستمر علیه غزه خسارت‌هایی وارد شده است.

در این گزارش همچنین اشاره شده است که به علت موشک‌باران رژیم صهیونیستی در اطراف برخی عبادتگاه‌ها، ۴۲ مسجد نیز بسته شده است.

این گزارش در حالی منتشر شده است که آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاور نزدیک (آنروا)، در جدیدترین گزارش خود اعلام کرده است که رژیم صهیونیستی اجازه ارسال کمک‌های بشردوستانه به نوار غزه را نمی‌دهد.

سازمان ملل متحد نیز در بیانیه اعلام کرد که در پی حملات مستمر تل‌آویو به نوار غزه، ۷۲ هزار نفر در این نوار آواره شده‌اند.

این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی برای دهمین روز متوالی همچنان به تجاوزهای وحشیانه خود علیه نوار غزه ادامه می‌دهد و تأسیسات غیرنظامی در این نوار را هدف حملات خود قرار داده است؛‌ طبق جدیدترین آمار وزارت بهداشت غزه تاکنون ۲۱۹ نفر در پی این حملات به شهادت رسیده‌اند که از این تعداد ۶۳ تن کودک و ۳۶ نفر دیگر زن هستند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید